Zdieľať
Tweetnuť
Kopírovať odkaz
Čítať neskôr
Pre uloženie článku sa prihláste alebo sa ZDARMA registrujte.
Tlačové správy
01. február 2017

Natívna reklama na stránkach denníka Postoj

Denník Postoj ponúka svojim inzerentom okrem klasickej bannerovej reklamy a zverejňovania ich PR článkov aj natívnu reklamu.

Partner článku alebo rubriky

Jednou z možností je podpora redakčného obsahu. Tento model znamená, že redakcia vytvorila autorský text bez akýchkoľvek zásahov klienta, klient je len partnerom danej rubriky alebo konkrétnej témy, čo je jasne v článku označené (najčastejšie logom partnera na konci článku). Klient podporou článkov napr. v rubrike Rodina alebo Kultúra vyjadruje záujem o podporu tém, ktoré spadajú do danej rubriky.

Klient môže navrhnúť okruhy alebo témy, redakcia ich však môže odmietnuť. Aj v prípade, že bude na klientom odporučenej téme pracovať, neriadi sa žiadnymi pokynmi klienta a články spracuje objektívne a slobodne.

 

Tento článok vyšiel s finančnou podporou...

Inzercia

Ďalšou možnosťou je publikovanie článku, ktorý redakcia pripravila na objednávku klienta. Text je označený ako inzercia a klient mal možnosť vstupovať do jeho prípravy a konečnej podoby, nejde preto o redakčný text.

Viac informácií alebo konkrétnu cenovú ponuku natívnej inzercie vám poskytneme mailom na inzercia@postoj.sk

 

Platné od 1. 2. 2017.

Odporúčame

V Ugande a Rwande pomáhame hlavne deťom

V Ugande a Rwande pomáhame hlavne deťom

Pôstne obdobie, ktoré práve začíname prežívať, chce Slovenská katolícka charita (SKCH) využiť na šírenie myšlienky solidarity a pomoci. Prostredníctvom malej papierovej krabičky, ktorá na svojom obale prináša tvár a príbeh päťročného Manihiro z Rwandy, chce podporiť deti v Ugande a Rwande.

Biblia je najprekladanejšia kniha na svete

Biblia je najprekladanejšia kniha na svete

„Keď čítame Sväté písmo, Boh sa vracia poprechádzať do pozemského raja,“ hovorí veľký učiteľ Cirkvi sv. Ambróz a nádherným poetickým jazykom tak vyjadruje, že Biblia má osobitné miesto medzi všetkými knihami sveta, ale aj v osobnom živote každého z nás.