Tweetnuť
Kopírovať odkaz
Čítať neskôr
Pre uloženie článku sa prihláste alebo sa ZDARMA registrujte.
Dnes treba vedieť
27. november 2023, 14:50
Maroš Žilinka mal s Petrom Koščom blízky vzťah. Generálna prokuratúra mlčí

Peter Košč a Maroš Žilinka. Foto: MV SR a TASR/Jakub Kotian

Vyšetrovateľ NAKA Ján Čurilla, ktorého postavili mimo služby, nedávno vypovedal, že počas vyšetrovania sa mu podarilo zadokumentovať blízky vzťah medzi generálnym prokurátorom Marošom Žilinkom a Petrom Koščom, ktorý mal podľa policajnej akcie Rozuzlenie pod palcom Slovenskú informačnú služby a tiež údajne inštruoval nahrávanie prokurátorov. Žilinka tvrdenie nekomentoval. „Generálna prokuratúra sa zásadne nevyjadruje k materiálom šíreným na internete,“ uviedla Žilinkova hovorkyňa. (aktuality)

Inzercia

Dnes treba vedieť

pred 3 hodinami
pred 4 hodinami

Slovenský tenista Alex Molčan sa prebojoval do hlavnej súťaže na antukovom turnaji ATP 250 v čilskom Santiagu. Druhý nasadený hráč zvíťazil vo finále kvalifikácie nad Argentínčanom Facundom Bagnisom 6:4, 6:4. (tasr)

pred 5 hodinami
pred 6 hodinami

Mimoparlamentné hnutie Republika si na celorepublikovom sneme opätovne zvolilo za predsedu súčasného europoslanca Milana Uhríka. Delegáti ho takisto potvrdili ako lídra kandidátky do eurovolieb, odsúhlasili aj zámer otvoriť kandidátsku listinu hnutia aj pre externé osobnosti a subjekty. (tasr)

Denník Svet kresťanstva

Diskutovať môžu exkluzívne naši podporovatelia, ktorí prispievajú od 5,- € mesačne alebo 60,- € ročne. Pridajte sa k nim teraz, prosím.

Ak máte otázku, napíšte, prosím, na diskusie@postoj.sk. Ďakujeme.