promo

Oslovte našich čitateľov kvalitným obsahom napísaným na mieru alebo inzerciou. Viac informácií nájdete tu: https://www.postoj.sk/21808/nativna-reklama-na-strankach-dennika-postoj

  Strana 1

  KDH žiada 8 volebných obvodov: Politické elity sú odtrhnuté od života
  KDH žiada 8 volebných obvodov: Politické elity sú odtrhnuté od života

  Namiesto jedného potrebuje Slovensko osem volebných obvodov. Takmer tretina národných poslancov z Bratislavy, časté obchádzanie regiónov vládou pri vážnych rozhodnutiach či snahy oligarchov riadiť politikov sú vážnym pozvaním, aby sa konečne zmenil volebný zákon. Uviedol to predseda Kresťanskodemokratického hnutia Milan Majerský.

  Charita má chuť jahôd
  Charita má chuť jahôd

  Jej rovesníci sa učili na maturity, „zabíjali“ doma čas na Netflixe, ona aj napriek pandémii ľuďom v núdzi nosila potraviny.

  Misijný manifest – tézy pre comeback Cirkvi
  Misijný manifest – tézy pre comeback Cirkvi

  Až niekoľko mesiacov po tom, ako som prišiel do švajčiarskeho St. Gallenu do služieb sekretariátu Rady európskych biskupských konferencií, som si všimol, že sa to odohralo práve v období zrodu Misijného manifestu. Od januára 2018 uplynul dostatočne dlhý čas, ktorý ma stále utvrdzuje o svojej aktuálnosti pre Slovensko.

  Strana 1
  Denník Svet kresťanstva

  Diskutovať môžu exkluzívne naši podporovatelia, ktorí prispievajú od 5,- € mesačne alebo 60,- € ročne. Pridajte sa k nim teraz, prosím.

  Ak máte otázku, napíšte, prosím, na diskusie@postoj.sk. Ďakujeme.