Zdieľať
Tweetnuť
Kopírovať odkaz
Čítať neskôr
Pre uloženie článku sa prihláste alebo sa ZDARMA registrujte.
V skratke
06. marec 2016

bugár vylúčil pravicovú vládu

bugár vylúčil pravicovú vládu

Béla Bugár de facto vylúčil vládu pod vedením Richarda Sulíka bez Smeru a Kotlebu. Keďže Bugár povedal, že s SNS do vlády nepôjde, predstava, že by dali dokopy vládu SaS, OĽaNO, SNS, Kollár a Sieť (s najtesnejšou väčšinou 76 hlasov), je už len fantazmagóriou. Stačí pohľad na Borisa Kollára, ktorý sa v televízii počas vystúpení Radoslava Procházku neustále škodoradostne natriasa od smiechu a obviňuje ho, že používa lož ako pracovnú metódu.

 

Pravicový cirkus na TV Markíza je dokonalý: Procházka sa voči Kollárovmu obvineniu z klamstva v nepodstatnej jednotlivosti bráni, Sulík Procházku háji, že v ničom neklamal, a štátnicky napomína Kollára s Procházkom, aby sa nehádali. Následne sa Sulík háda s Bugárom, ktorého obvinil, že hľadá zámienku, ako nejsť s pravicou. O pár minút sa pochytil Kollár s Matovičom, lebo ho vraj líder OĽaNO cez akéhosi zamestnanca v kampani „hejtoval“. Prítomný Robert Kaliňák sa len spokojne usmieva, fikcia pravicovej koalície sa rozložila v priamom prenose.

 

V tejto chvíli je už vlastne isté, že základom novej vlády musí byť Smer, či už na čele s Ficom, Lajčákom, alebo niekým iným.

Odporúčame