Zdieľať
Tweetnuť
Kopírovať odkaz
Čítať neskôr
Pre uloženie článku sa prihláste alebo sa ZDARMA registrujte.
V skratke
05. marec 2018

Fico práve začal predvolebnú kampaň

Fico práve začal predvolebnú kampaň

Robert Fico dráždi ulicu. Práve sa mu podarilo upriamiť pozornosť na seba, čo je jediné pozitívum z jeho vystúpení po týždni. Nervy neudržal ani policajný prezident Gašpar, ktorý dáva trestné oznámenie za výroky opozičných politikov.

Vydráždi ale Fico aj poslancov Mosta? Štátny tajomník na obrane Róbert Ondrejcsák rád píše o hodnotách Západu, teraz ich nahlas ignoruje, štátny tajomník Ivan Švejna na ministerstve práce bol dlhšie na ceste do otroctva, zdá sa, že už je za hranicou, týka sa to aj bývalého ministra obrany za SDKÚ Martina Fedora, právnika Petra Kresáka či univerzitnej pedagogičky Kataríny Cséfalvayovej. Všetci teraz mlčia a čakajú. Je to smutný a tragický pohľad.

Ponižujúce je, ako ich zahanbil ešte aj minister Marek Maďarič, komunista z roku 1989, ktorý sa svojej funkcie vzdal. Kto by bol povedal, že František Šebej a Lucia Žitňanská budú raz sedieť v proti-Sorosovej vláde?

Alebo inak: Myslím si, že toto už atlantisti z Mosta nerozchodia, Fico to vie a práve začal predvolebnú kampaň, s Kaliňákom a natvrdo. Kedy to pochopia aj ostatní?

Odporúčame