Šport

V stíhacích pretekoch 2. kola druhá Fialková, piata Kuzminová

Slovenská biatlonistka Paulína Fialková finišovala v stíhacích pretekoch 2. kola Svetového pohára v rakúskom Hochfilzene na druhom mieste, len 1,5 sekundy ju delilo od víťaznej Fínky Kaisy Mäkäräinenovej, tretia Talianka Dorothea Wiererová stratila na 10 km trati 2,8 sekundy.

Slováci skončili tretí na turnaji o Švajčiarsky pohár, Rakúšanov zdolali 6:1

Slovenskí hokejisti obsadili na turnaji o Švajčiarsky pohár konečné tretie miesto. V piatok ho v Luzerne vybojovali po víťazstve 6:1 nad reprezentáciou Rakúska.

Spartak Trnava - Fenerbahce 1:0, Látal: Obrovský úspech

Futbalisti Spartaka Trnava zvíťazili v záverečnom šiestom vystúpení v skupinovej fáze Európskej ligy UEFA 2018/2019 nad Fenerbahce Istanbul 1:0 vďaka gólu tureckého útočníka Kubilaya Yilmaza zo 41. minúty.

Fialková siedma v šprinte v Hochfilzene

Slovenská biatlonistka Paulína Fialková skončila v šprinte 2. kola Svetového pohára v rakúskom Hochfilzene na 7. mieste, keď na víťaznú Talianku Dorotheu Wiererovú stratila 43,8 sekundy.