Zdieľať
Tweetnuť
Čítať neskôr
Pre uloženie článku sa prihláste alebo sa ZDARMA registrujte.
V skratke
27. 11. 2018, 18:14

Dostali sme od čitateľa pivo, čo sám navaril

Dostali sme od čitateľa pivo, čo sám navaril

V Postoji dostávame od vás, čitateľov, spätnú väzbu rôznym spôsobom. Väčšinou cez maily alebo aj pri osobných stretnutiach. Tieto dni nás obzvlášť potešila zásielka od čitateľa určená redakcii – bola ňou litrová plastová fľaša s domácky navareným pivom. 

Keďže v Postoji pracujeme intenzívnym tempom, otvorenie zásielky sme zbytočne neodkladali.

Čitateľ, ktorý nám pivo daroval, je študentom na Fakulte chemickej a potravinárskej technológie STU, takže nás nečakala žiadna amatérčina. Pochutnali sme si na výbornom vrchne kvasenom pive štýlu American IPA 14,5°, s riadnou arómou vďaka trom exotickým chmeľom. 

Podľa našich informácií si dal náš čitateľ poriadne záležať na výbere surovín a veru – odrazilo sa to na výslednom produkte. Viacerí členovia redakcie sa zhodli, že keby im takéto pivo načapovali v centre mesta, budú sa nazdávať, že pochádza z produkcie niektorého zo známych remeselných pivovarov.

Touto cestou nášmu čitateľovi ďakujeme a želáme veľa výrobných úspechov. 

Odporúčame

Pellegrini varuje pred papalášizmom a zbytočnými kauzami

Pellegrini varuje pred papalášizmom a zbytočnými kauzami

Premiér a podpredseda Smeru-SD Peter Pellegrini upozorňuje svojich straníckych kolegov na papalášizmus aj kauzy. Zdôrazňuje, že ľuďom v regiónoch musia spoločne hovoriť o riešeniach a výsledkoch, ktoré vláda presadzuje. Zdôraznil potrebu obnovy dôvery.