Inzercia: oslovte s nami viac ako 200 000 ľudí

Ako sa píše v marketingových učebniciach, konzervatívci sú verní, zodpovední spotrebitelia s nadpriemerne veľkými rodinami. Oslovte ich u nás!

Denník Postoj je nové online médium, ktoré si váži konzervatívny pohľad na svet. Okrem konzervatívnych hodnôt a profesionality našich redaktorov a spolupracovníkov je pre nás kľúčová nezávislosť bez vplyvu finančných a záujmových skupín. Denne prinášame aktuality z domácej a zahraničnej oblasti, ekonomiky a športu. Okrem sekcií Politika, Spoločnosť, či Kultúra prinášame Komentáre a Názory a na svoje si prídu aj blogeri v sekcii Blog.

Kto sme?

Tím profesionálnych novinárov s dlhoročnými skúsenosťami. Šéfredaktorom denníka Postoj je ekonomický novinár, bývalý zástupca šéfredaktora Trend, komentátor denníka SME a zástupca šéfredaktora v časopise .týždeň Fero Múčka.

Prečo inzerovať na našich stránkach?

Denník Postoj vznikol len vďaka podpore našich čitateľov a podporovateľov. Stoja tak za nami stovky ľudí, ktorí nás pravidelne podporujú, a tisícky ľudí, ktorí sa na našu stránku vracajú každý deň. Čitatelia denníka Postoj tak vo veľkej miere dôverujú nášmu projektu. Navyše medzi našimi čitateľmi nájdete nadpriemerné zastúpenie vzdelaných ľudí, ktorí majú veľké rodiny.

  • Číta nás viac ako 200 000 čitateľov mesačne.
  • Naši čitatelia obľubujú náročnejšie texty, politické a spoločenské analýzy a komentáre.
  • Nadpriemerne vzdelaní čitatelia, živitelia mnohopočetných rodín.
  • Svojou inzerciou navyše podporíte hodnotnú žurnalistiku.

Viac informácií vám poskytne naše obchodné oddelenie.

Kontakt

inzercia@postoj.sk, 0948 787 656

Lukáš Melicher, melicher@postoj.sk, 0949 352 085

Katarína Oravcová, oravcova@postoj.sk, 0948 565 596