pred 14 hodinami

Hokejisti Tampy Bay Lightning zvíťazili v treťom zápase finále play off NHL nad Dallasom 5:2 a v sérii vedú 2:1. Slovenský obranca Erik Černák odohral v drese „bleskov“ 17:50 minúty a pripísal si dve trestné minúty. Jeho krajan v tíme súpera Andrej Sekera strávil na ľade sedemnásť minút.

23. september 2020, 16:56

Slovenský tenista Filip Horanský si nezahrá hlavnú singlovú súťaž na grandslamovom turnaji Roland Garros. V Paríži prehral v stredajšom stretnutí 2. kola kvalifikácie s Ekvádorčanom Emiliom Gomezom 4:6, 6:2, 4:6. Neuspel ani Martin Kližan, ktorý podľahol Belgičanovi Kimmerovi Coppejansovi 6:2, 2:6, 4:6.

23. september 2020, 13:39

Francúzsky tenista Benoit Paire mohol nastúpiť na turnaji v Hamburgu napriek pozitívnemu výsledku testu na koronavírus. V zápase 1. kola však po prvom sete odstúpil pre vyčerpanosť. Paire prezradil, že po príchode do severonemeckého mesta mal dva pozitívne výsledky. V utorok však dostal negatívny výsledok testu a turnajový lekár mu povolil nastúpiť.

21. september 2020, 06:54

Futbalistom Realu Madrid nevyšiel vstup do nového ročníka španielskej La Ligy. Úradujúci majster v 2. kole remizoval na pôde Realu Sociedad San Sebastian 0:0. Futbalisti Juventusu Turín úspešne vykročili za obhajobou titulu talianskeho majstra. V úvodnom kole nového ročníka Serie A zdolali Sampdoriu Janov 3:0.

20. september 2020, 15:27

Futbalisti Parmy v základnej zostave so slovenským reprezentantom Jurajom Kuckom prehrali v 1. kole talianskej Serie A s Neapolom 0:2. O triumfe hostí rozhodli v druhom polčase Dries Mertens s Lorenzom Insignem. Kucka odohral celý zápas a videl žltú kartu. Stredopoliar Neapola Stanislav Lobotka sa dostal na ihrisko v 88. minúte.