pred 6 hodinami

Slovenská lyžiarka Petra Vlhová dosiahla najlepší čas v prvom kole slalomu Svetového pohára v Jasnej. Po odjazdení úvodnej pätnástky viedla s náskokom 27 stotín sekundy pred Američankou Mikaelou Shiffrinovou, priebežne tretia bola Švajčiarka Wendy Holdenerová. Prestížny seriál sa vrátil pod Chopok po piatich rokoch. (tasr)

pred 9 hodinami

Brankár Jaroslav Halák sa v zápase NHL podieľal na víťazstve Bostonu nad Washingtonom 5:1. Slovenský reprezentant si pripísal 31 zákrokov. Capitals prehrali prvýkrát po štyroch dueloch. Zdeno Chára odohral v drese Caps proti svojmu bývalému klubu 17:03 minúty a mal mínusový bod, jeho spoluhráč Richard Pánik absolvoval na ľade 14:58 minúty. (tasr)

05. marec 2021, 08:00

Tomáš Tatar si pripísal jednu asistenciu, no jeho Montreal prehral s Winnipegom Jets 3:4 po predĺžení. Montreal prehral vo štvrtom z uplynulých piatich stretnutí. Z víťazstva sa netešil ani obranca Andrej Sekera, keďže jeho Dallas podľahol Columbusu 2:3. Erik Černák nefiguroval pri výhre Tampy Bay na ľade Chicaga 3:2 po predĺžení, dôvodom je zranenie v hornej časti tela. (tasr)

04. marec 2021, 19:55

Rakúska lyžiarka Katharina Liensbergerová sa už nevie dočkať pretekov Svetového pohára v Jasnej a verí, že sa jej v slovenskom stredisku podarí zabojovať o dobré umiestnenia. Čerstvá dvojnásobná majsterka sveta z Cortiny d'Ampezzo už dorazila do dejiska víkendového podujatia. (tasr)

04. marec 2021, 08:04

Hokejisti Washingtonu natiahli víťaznú sériu v zámorskej NHL na štyri zápasy. V noci na štvrtok zvíťazili na ľade Bostonu 2:1 po nájazdoch aj vďaka asistencii slovenského útočníka Richarda Pánika. S 30 bodmi sú Capitals na čele tabuľky Východnej divízie. Pre Pánika to bol siedmy kanadský bod v prebiehajúcej sezóne, na konte má dva góly a päť asistencií. (tasr)

03. marec 2021, 07:23

Hokejisti Montrealu zvíťazili v noci na stredu na domácom ľade nad Ottawou 3:2. Jednou asistenciou k tomu prispel slovenský útočník Tomáš Tatar, ktorý odohral takmer 15 minút. Víťaz Stanleyho pohára Tampa Bay uspel na ľade Dallasu 2:0. Slovenský obranca hostí Erik Černák odohral 22 minút a zapísal si plusový bod. (tasr)