Tweetnuť
Kopírovať odkaz
Čítať neskôr
Pre uloženie článku sa prihláste alebo sa ZDARMA registrujte.
Dnes treba vedieť
18. január 2016

Areál strednej školy v Turecku zasiahol granát zo Sýrie

Niekoľko osôb utrpelo dnes zranenia, keď zdravotné stredisko v jednej z obcí v provincii Kilis na juhovýchode Turecka zasiahla raketa. V blízkosti zasiahnutého objektu sa nachádza stredná škola. Miestne médiá informovali, že zásah objektu raketou si vyžiadal dve obete na životoch.

Podľa agentúry Reuters, odvolávajúcej sa na oficiálne zdroje, turecké úrady začali prešetrovať, či výbuch spôsobil mínometný granát vypálený zo susednej Sýrie.

Internetové vydanie tureckého denníka Habertürk informovalo, že šlo o raketu vypálenú zo Sýrie, ktorá dopadla do školskej záhrady. Výbuch si údajne vyžiadal dve obete a dvoch zranených. Iné miestne zdroje uviedli, že pri explózii zahynuli dvaja ľudia a ďalší štyria utrpeli zranenia.
    
 

Inzercia

Odporúčame

V Iraku uniesli troch Američanov

V Iraku uniesli troch Američanov

Iracká polícia dnes na bagdadskom predmestí Dúra spustila rozsiahle pátranie po troch Američanoch, ktorí sa minulý piatok zrejme stali obeťou únosu. Uniesli ich údajne z domu ich tlmočníka na bagdadskom predmestí Dúra.

ATP a TIU dementovali, že hráči z Top 50 ovplyvňovali výsledky zápasov

ATP a TIU dementovali, že hráči z Top 50 ovplyvňovali výsledky zápasov

Šestnásť tenistov zo svetovej Top 50 bolo v priebehu uplynulej dekády zapletených do ovplyvňovania výsledkov zápasov. Podľa britskej televíznej stanice BBC a americkej mediálnej spoločnosti Buzzfeed svedčia o tom tajné dokumenty. Mená hráčov nezverejnili, no údajne sú medzi nimi aj viacerí grandslamoví šampióni. 

Denník Svet kresťanstva

Diskutovať môžu exkluzívne naši podporovatelia, ktorí prispievajú od 5,- € mesačne alebo 60,- € ročne. Pridajte sa k nim teraz, prosím.

Ak máte otázku, napíšte, prosím, na diskusie@postoj.sk. Ďakujeme.