Tweetnuť
Kopírovať odkaz
Čítať neskôr
Pre uloženie článku sa prihláste alebo sa ZDARMA registrujte.
Dnes treba vedieť
21. január 2022, 13:39

Úmrtnosť v osadách bola v roku 2021 o 44 percent vyššia než v predošlom období. Upozornili na to analytici Útvaru hodnoty za peniaze. Podľa autorov analýzy sú tieto úmrtia výsledkom výrazného premorenia, ktoré podľa odhadov dosiahlo v osadách minimálne 30 percent tamojšej populácie. Napriek tomu je veľká obava, čo spôsobí v týchto komunitách tretia vlna. 

Inzercia

Dnes treba vedieť

pred 16 minútami

Prezidentka Zuzana Čaputová bude pri protiinflačnom balíku riešiť aj legislatívny proces. Využije lehotu, ktorú má k dispozícii a plánuje komunikovať s odborníkmi. Zdôraznila, že chce rozhodnúť kvalitne. (tasr)

pred hodinou

Slovenská tenistka Anna Karolína Schmiedlová neuspela v druhom kole dvojhry na Roland Garros. Danke Koviničovej z Čiernej Hory podľahla 3:6, 5:7. Slovensko tak prišlo na parížskej antuke aj o posledné želiezko v singli. (tasr)

pred 2 hodinami

Okresný súd v Banskej Bystrici opätovne odsúdil Jána Kána v prípade starej vraždy poľského podnikateľa Grzegorza Szymaneka. Dostal trest odňatia slobody vo výmere desiatich rokov. Okresný súd sa kauzou musel zaoberať, pretože krajský súd v roku 2021 zrušil rozsudok a vec vrátil. (tasr)

Inzercia

Inzercia

Denník Svet kresťanstva

Diskutovať môžu exkluzívne naši podporovatelia, pridajte sa k nim teraz.

Ak máte otázku, napíšte, prosím, na diskusie@postoj.sk. Ďakujeme.