Tweetnuť
Kopírovať odkaz
Čítať neskôr
Pre uloženie článku sa prihláste alebo sa ZDARMA registrujte.
Blog
24. november 2021

Majstri nelogiky vol.1 - Covid

Dnes ľudí veľmi bolí, keď musia zapojiť rozum. Výsledkom sú rozličné nelogické bludy, ktoré však poniektorí z nás považujú za očividne normálne. Rozhodol som sa teda postupne spísať takýto miniseriál článkov, ktoré vyvracajú prípady, v ktorých ide logika bokom. V tomto prvom diele sa budeme venovať slávnemu Covidu.
Majstri nelogiky vol.1 - Covid

1. Vakcína vs. Íver mektín

1A. Nenechám si do tela pchať chémiu

Tým majú ľudia na mysli vakcínu. Lebo vakcína vznikla v laboratóriách a je teda veľmi veľmi zlá. Vedcom a odborníkom nejde o nič iné, len o ich keš a je im jedno, koľko ľudí na vakcínu zomrie, hlavne, že budú super čísla (na NCZI aj na účte). 

1B. Pomoc, mám projekt Kovid, rýchlo mi dajte Ivermectin

Áno, lebo Ivermectin rastie na stromoch. Ide o čisto prírodný produkt, ktorý poznali už naši pradedovia, každý rok koncom augusta ho oberali a potom robili radostné obžinky. Žiadna chémia, kdeže. Haló, budíček, Ivermectin je jed na konské červy!!! Nechápem ako vôbec niekoho napadlo ho používať v "boji proti Kovidu". A už vôbec nechápem, v čom je vakcína taká hrozná chémia a Ivermectin teda nie, že ho všetci dezoláti žerú s polievkovou lyžicou. 

1C. Pravda

No a kde je pravda? 99,9% dezolátov ľúbi vypic, fajčia až sa im z kečky parí, čas od času si doprajú aj trávku, čo si budeme klamať... Prežierajú sa, tlustí sú, žijú nezdravo, tlak 200/150 mali už rok pred vznikom Covidu. Sladidlá, konzervanty, 20 deka tresky, ešte aj na hajzel by sa nechali odviezť autom, ak by to bolo možné. Takže tu je pravda. Váš (dobre, trošku aj môj) životný štýl nie je Bohviečo. Celý život do seba pcháte(me) chémiu, len tak hučí. A zrazu vakcínka vadí.

2.Rúško / respirátor

2A. Vírusy cez rúško aj tak prejdú

Však isteže, nie je to vina rúšok, ale vina toho, že bežný dezolát netuší, ako rúško funguje. Z nejakých príčin pokladá rúško za plynovú masku. Prekvapenie večera: Rúško nie je plynová maska a jeho úlohou nie je filtrovať vírusy zo vzduchu. Vírusy Covidu si totiž len tak bežne neplachtia vzduchom, aby si ich mohol vdýchnuť, nakaziť sa a zomrieť. Sú nalepené na telových výlučkoch (hlieny, sople, sliny, samé mňamky), ide o tzv. kvapôčkovú infekciu. O tej už musel počuť aj najväčší dezolát. Či aj to je výmysel Bila Gejca? 

2B. Nemôžem nosiť rúško, lebo sa mi odkysličuje mozog

Iste. Vírusy cez rúško prejdú, ale molekuly kyslíka (O2) s tým majú zásadný problém. Nič na tom nemení fakt, že molekula kyslíka v porovnaní s vírusom Covidu je asi ako ja v porovnaní k mestu New York (Akože kyslík je miliónkrát menší ako Covid). Čiže keď prejdú vírusy Covidu, prejde miliónkrát viac kyslíka. Nešpekuluj a pekne si nasaď "okupačnú handru na noštek, fešáčik".

2C. Pravda

Takže pravda je taká, že rúško chráni iných pred tebou, vakcína naopak (teba pred inými). Keď sa s niekym rozprávaš, čas od času ti prskajú mikrosliny na toho druhého. To sa proste stáva, tak fungujeme. No a tieto tvoje mikrosliny sú presýtené Covid vírusmi, pokiaľ máš Covid. Keďže môže ísť o bezpríznakový priebeh, nemusíš o tom ani vedieť, ale veselo nakazíš iného človeka, ktorý už nemusí mať také šťastie ako ty. Takže ak máš na nošteku okupačnú handru, tvoje mikrosliny ostávajú vnútri rúška a nešíria sa do luftu. O to viac, keď napr. kýchneš, či zakašleš. 

Raz som niekde videl infografiku (myslím, že to bolo z ministerstva zdravotníctva) o tom, že pokiaľ sa rozprávajú dvaja ľudia bez rúška a jeden z nich má Covid, šanca na prenos nákazy je neuveriteľných 96%. Keď však majú obidvaja rúška, šanca klesá na 8%. Je trošku rozdiel nakaziť Covidom 1 človeka z 10, alebo 10 ľudí z 10, či? A áno, som príliš lenivý na to, aby som to hľadal :)

Inzercia

3.Farmafirmy

3A. Nedám sa zaočkovať, aby farmafirmy na mne nezarobili

Farmafirmy, ktoré stoja za vakcínami, na nich ryžujú brutálne prachy, aké si ani nevieme predstaviť. Je im jedno, čo pichajú ľuďom, hlavne že sa peniažky sýpu. 

3B. Skapíňam na Covid, prosím zapojte ma na ventiláciu

S radosťou. Ventilácie, nemocničné medikamenty a nemocničná liečba. To nemá s farmafirmami absolútne nič spoločné. Minule som videl v NAYku akciu na domácu umelú pľúcnu ventiláciu. Za 99€, jak pre teba. Tona liekov každý deň, napojenie na rozličné monitory zdravia, oxymetre, lekári, sestry a iní zdravotníci, ktorí ťa musia obskakovať a v mnohých prípadoch to tí ľudia napokon nerozchodia. To nemá s farmafirmami nič spoločné, však?

3C. Pravda

Pravdou je, že podanie jednej vakcíny stojí štát asi 20€. V cene je zahrnutá samotná vakcína a veci okolo toho (plat pre pichačov vakcín, asistentov, prenájom priestorov, kde ťa očipujú, papier, ktorý ti vytlačia, vodu, ktorú ti podajú atď atď). Pacient na umelej pľúcnej ventilácií, ktorý má veľkú šancu, že sa nevylieči, ale zomrie, stojí štát cca 20 000€. Tak sa pýtam, či to nie sú náhodou antivaxeri, ktorí sú platení farmafirmami hmmm?

 

Zdieľajte kim nesmažu!!!

K viere ma od malička viedli rodičia. V puberte som ju začal zveľaďovať, študovať a skúmať do hĺbky a vtedy som sa pre ňu aj sám rozhodol. Od roku 2006 pôsobím ako chrámový organista a verím, že túto službu budem konať až do smrti. Som obdarený (alebo potrestaný?) naturálnym spôsobom vyjadrovania, čo sa premieta aj do mojej blogerskej činnosti. Vo svojich blogoch sa venujem téme kresťanstva, ale aj iným témam, ktoré ma zaujímajú.

Denník Svet kresťanstva

Diskutovať môžu exkluzívne naši podporovatelia, ktorí prispievajú od 5,- € mesačne alebo 60,- € ročne. Pridajte sa k nim teraz, prosím.

Ak máte otázku, napíšte, prosím, na diskusie@postoj.sk. Ďakujeme.