Aktuálne 20. december 2015

Watford pokoril Liverpool, zranený Škrtel musel striedať

TASR
TASR
V zápase 17. kola najvyššej anglickej futbalovej ligy prehral favorizovaný FC Liverpool na ihrisku nováčika z Watfordu 0:3.
Jozefína Majchrák Jozefína Majchrák

TASR

Domáci dokonale zaskočili súpera, keď už v 3. minúte otvoril skóre po rohu a chybe brankára Nathan Ake. V 15. minúte Martin Škrtel neubránil Odiona Ighalu a Nigérijčan strelou k ľavej žrdi zvýšil na 2:0. Slovenského reprezentanta nešťastne zranil pri hlavičkovom súboji spoluhráč Lucas a štyri minúty pred koncom prvého dejstva vymenil tréner Jürgen Klopp dirigenta obrany za útočníka Divocka Origiho.

Päť minút pred koncom riadneho hracieho času domáci stanovili konečný výsledok, keď v strede poľa stratil loptu Alberto Moreno a striedajúci Valon Behrami našiel hlavu Ighalu, ktorý strelil svoj dvanásty gól v sezóne. Liverpool po prehre zostáva na deviatom mieste tabuľky.

Ak máte otázku, tip na článok, návrh na zlepšenie alebo ste našli chybu, napíšte na redakcia@postoj.sk