Zdieľať
Tweetnuť
Kopírovať odkaz
Čítať neskôr
Pre uloženie článku sa prihláste alebo sa ZDARMA registrujte.
Komentáre a názory
13. december 2015

Postoj vyjde mimoriadne aj na papieri

K Vianociam pripravujeme špeciálne číslo pre všetkých darcov. Ešte sa dá prihlásiť.
Postoj vyjde mimoriadne aj na papieri

Tento víkend sme dokončili práce na špeciálnom vydaní Postoja. Špeciálne je svojím obsahom, ale aj tým, že mimoriadne vyjde na papieri. Je to malý darček pre všetkých, ktorí nás tento rok podporili a umožnili existenciu konzervatívneho denníka.

Vo farebnom vydaní nájdete veľký rozhovor s biskupom Milanom Šášikom, ktorý dostal neľahkú úlohu – spravovať diecézu na Ukrajine. V čísle je viacero ďalších reportáží, napríklad o tom, ako funguje bratislavské zariadenie pre bezdomovcov De Paul, hodnotenie trendov, ktoré hýbu svetom a Slovenskom, doteraz nepublikovaná reportáž o pozadí príchodu irackých utečencov na Slovensko i pohľad na to, ako redakcia Postoja prežila tento turbulentný rok, a ďalšie články.

Uplynulé dni sme emailom skontaktovali všetkých našich darcov, aby nám zaslali svoje poštové adresy. Ak ste darca a mail od nás ste predsa len nedostali (najčastejšie pre neuvedenú emailovú adresu pri registrácii), ozvite sa nám na klub@postoj.sk.

Pridajte sa k našim pravidelným darcom aj vy!

Tento týždeň nás tak čaká balenie a zasielanie novín pre takmer päťsto našich  darcov. Ak chcete byť jedným z nich, ešte to stíhate, jednoducho sa zaregistrujte tu. Okrem špeciálneho vydania dostanete aj originálny pozdrav od všetkých členov redakcie.

No predovšetkým, svojou podporou prispejete k tomu, aby tu Postoj bol aj počas celého budúceho roka.

Ďakujeme.

Inzercia

Odporúčame