Tweetnuť
Kopírovať odkaz
Čítať neskôr
Pre uloženie článku sa prihláste alebo sa ZDARMA registrujte.
Dnes treba vedieť
21. november 2015

Most-Híd bude rokovať s KDH a #Sieťou

Strana Most-Híd plánuje zvolať na budúci týždeň spoločné rokovanie s KDH a #Sieťou.

Práve s nimi by chceli bugárovci vytvoriť alternatívu voči vláde Smeru-SD. Považujú ich za hodnotovo blízke a schopné vytvoriť základ stabilnej vlády. O potrebe vytvárania pravicovej alternatívy voči súčasnej vláde hovorila dnes Republiková rada Mosta-Híd v Bratislave.

"Chceme, aby alternatíva Most-Híd, KDH a Sieť, ktorú sme pomenovali prvýkrát pred viac ako polrokom, bola zo dňa na deň reálnejšia a získavala podporu občanov," vyhlásil predseda Mostu-Híd Béla Bugár. O potrebe alternatívy dnes už podľa neho nikto nepochybuje. "Chceme však, aby bola v prvom rade stabilná a založená na programovej a hodnotovej blízkosti jednotlivých strán," dodal Bugár. 

Strana prijala na dnešnom rokovaní aj stanovisko k teroristickým útokom. Odmieta zneužívanie témy terorizmu a migrantov v predvolebnej kampani a tiež uplatňovanie kolektívnej viny, ku ktorému podľa Mosta-Híd dochádza monitorovaním všetkých moslimov na Slovensku.
 

Inzercia

Odporúčame

Tatar prispel k triumfu Detroitu

Tatar prispel k triumfu Detroitu

Jediný slovenský hokejista sa v noci na sobotu bodovo presadil v zámorskej NHL. Tomáš Tatar prispel šiestym gólom v sezóne k triumfu Detroitu nad Los Angeles 3:2.

Denník Svet kresťanstva

Diskutovať môžu exkluzívne naši podporovatelia, pridajte sa k nim teraz.

Ak máte otázku, napíšte, prosím, na diskusie@postoj.sk. Ďakujeme.