13. november 2015

Chárov gól Bostonu nestačil, Bruins doma podľahli Coloradu 2:3

Ani druhý tohtosezónny gól slovenského hokejistu Zdena Cháru nestačil Bostonu v zámorskej NHL na body. Bruins v noci na piatok síce viedli doma nad Coloradom 2:0, no po góle Matta Duchena v 47. minúte napokon podľahli "lavínam" 2:3.

Skúsený obranca bol opäť najvyťaženejším hráčom svojho tímu, keď strávil na ľade dovedna 24 minút a 31 sekúnd.

Bod za asistenciu si do štatistík pripísal aj ďalší bek Andrej Sekera. Presný zásah Taylora Halla zo 4. minúty však bol jedinou gólovou radosťou Edmontonu v zápase, v ktorom prehral na ľade Arizony 1:4. Sekera vyšiel zo stretnutia aj s jedným mínusovým bodom.

Už piatu prehru z uplynulých siedmich stretnutí majú na konte hokejisti Chicaga. Obhajca Stanleyho pohára tentoraz nestačil na New Jersey a prehral doma 2:3. Marián Hossa s Markom Daňom nebodovali, ale krídelník Patrick Kane pridal k strelenému gólu aj asistenciu a natiahol svoju bodovaciu šnúru na jedenásť zápasov.