Tweetnuť
Kopírovať odkaz
Čítať neskôr
Pre uloženie článku sa prihláste alebo sa ZDARMA registrujte.
Dnes treba vedieť
11. november 2015

Strana Borisa Kollára sa má volať Sme rodina

Politická strana podnikateľa Borisa Kollára vznikne premenovaním už zaregistrovanej strany Náš kraj, ktorú mal kúpiť.

Strana Borisa Kollára sa má volať Sme rodina

Takýmto spôsobom sa Kollár vyhne povinnosti vyzbierať aspoň 10 000 podpisov potrebných na registráciu úplne novej strany. Žiadosť o zmenu dostalo ministerstvo vnútra v utorok 10. novembra.

Kollár vstupuje do politiky, lebo chce ochrániť rodiny na Slovensku pred ohrozením zvonku aj zvnútra. „Chcem ochrániť svoju aj vaše rodiny. Ten život by asi nebol pekný, keby len moja rodina bola zabezpečená a všade okolo by bola spúšť,“ hovorí na videu, ktoré zverejnil na svojom profile na Facebooku.

Vonkajšie ohrozenie vidí v migračnej kríze. „Ohrozenie zvnútra je dnes imigrácia. Podľa môjho názoru je to všetko riadené, nie je to imigrácia, je to invázia, obsadenie Európy, ktoré neskôr vyústi do rôznych potýčok,“ vysvetľuje ďalej na videu a tvrdí, že to nemôžeme brať na ľahkú váhu. Kollára vyrušujú aj predražené tendre. „Všetko v republike je rozobrané, rozkradnuté, nemáme ani bojaschopnú armádu,“ kritizuje.

 

Rozhodol som sa vstupit do politiky. Tuto si pozrite preco.

Posted by Boris Kollar on 10. november 2015 Zdieľať

Za vnútorné ohrozenie považuje podnikateľ náladu v spoločnosti. „Ľudia sú skeptickí, už neveria ničomu. Sú presvedčení, že úspech sa môže dosiahnuť, len ak podvádzate, klamete, lúpite alebo okradnete. Toto je dnešná predstava úspechu,“ upozornil Kollár s tým, že on 25 rokov podniká a robí to slušne a poctivo. „Popísalo sa o mne veľa, ale písalo sa za 25 rokov, že som dodávateľovi nezaplatil? Že som vyhodil zamestnancov a nezaplatil?“ pýta sa.

Kollár tvrdí, že dokáže rozviazať ruky polícii, prokuratúre aj súdnictvu. „Mňa nedržia za niečo, nemajú ma za čo chytiť. Môžem si dovoliť povedať, čo chcem. Ja môžem rozviazať ruky polícii, prokuratúre aj súdnictvu. Viete prečo? Môžem si to dovoliť urobiť, lebo som s nimi nikdy bandu nebil. A preto vstupujem do politiky,“ uzavrel Kollár.

Foto: TASR/Pavel Neubauer

Inzercia

Odporúčame

Na Kubu priplávali tri čínske vojenské lode

Na Kubu priplávali tri čínske vojenské lode

Tri lode čínskeho vojenského námorníctva priplávali dnes na Kubu pri príležitosti 55. výročia nadviazania diplomatických vzťahov medzi oboma komunistickými krajinami. Oznámila to tlačová agentúra AP.