Tweetnuť
Kopírovať odkaz
Čítať neskôr
Pre uloženie článku sa prihláste alebo sa ZDARMA registrujte.
Dnes treba vedieť
13. jún 2021, 14:24

Eriksenov stav je stabilizovaný, v nemocnici absolvuje ďalšie vyšetrenia

Dánsky tím odložil v nadväznosti na situáciu nedeľňajší tréning a zrušil všetky mediálne aktivity.

Stav dánskeho futbalistu Christiana Eriksena, ktorý skolaboval počas sobotňajšieho zápasu B-skupiny majstrovstiev Európy medzi Dánskom a Fínskom (0:1), je stabilizovaný. Informoval o tom Dánsky futbalový zväz.

“Christianov stav je stabilizovaný, no nateraz zostáva v nemocnici, kde absolvuje ďalšie vyšetrenia. Dnes ráno sme s ním však hovorili a požiadal nás, aby sme zaňho pozdravili jeho spoluhráčov. Zároveň by sme sa chceli všetkým v jeho mene poďakovať za podporu, ktorá bola naozaj obrovská“ stojí vo vyhlásení.

Dánsky tím odložil v nadväznosti na situáciu nedeľňajší tréning a zrušil všetky mediálne aktivity.

Dvadsaťdeväťročný stredopoliar odpadol v závere prvého polčasu pri postrannej čiare, keď naňho lopta smerovala po autovom vhadzovaní. Spoluhráči okamžite privolali lekársku pomoc, ktorá ho priamo na ihrisku oživovala. Eriksena približne po pätnástich minútach transportovali do nemocnice, kde bol už pri vedomí a v stabilizovanom stave.

Duel v Kodani napokon po dvojhodinovej vynútenej prestávke dohrali, domáci podľahli Fínom 0:1.

Inzercia

Dnes treba vedieť

pred 24 minútami

Už druhé leto sme pre pandémiu motivovaní stráviť dovolenku na Slovensku a podporiť tak miestny domáci ruch, ktorý si v poslednom období prešiel ťažkým obdobím. Aj keď máte pocit, že všetky známe turistické destinácie už poznáte, stále existuje viacero slepých miest na mape, ktoré sa oplatí vyplniť vlastnou cestovateľskou skúsenosťou. Z dvadsiatky precestovaných miest naprieč celým Slovenskom vyberáme osem najzaujímavejších.

pred 2 hodinami

Búrky, ktoré majú v priebehu nedele zasiahnuť celú krajinu, majú na západnom a strednom Slovensku udrieť s väčšou silou a intenzitou. Upozorňuje na to SHMÚ, ktorý pred búrkami na západnom a strednom Slovensku vydal výstrahu vyššieho, 2. stupňa. (tasr)

pred 2 hodinami

Manželka britského premiéra Borisa Johnsona oznámila, že je tehotná. Carrie Johnsonová uviedla, že sa cíti „neuveriteľne požehnaná“. Odhalila, že začiatkom tohto roka potratila. Prvé dieťa Johnsonovcov, Wilfred, sa narodilo v apríli 2020. Dvojica sa zosobášila v máji tohto roka na súkromnom obrade vo Westminsterskej katedrále v Londýne. (tasr)

Inzercia

Inzercia