Tweetnuť
Kopírovať odkaz
Čítať neskôr
Pre uloženie článku sa prihláste alebo sa ZDARMA registrujte.
Dnes treba vedieť
12. jún 2021, 16:04

Mimoparlamentná Slovenská národná strana žiada rovnosť pre zdravých a uzdravených ľudí, ako aj pre očkovaných proti ochoreniu COVID-19. Tvrdí, že sa zabúda na ľudí, ktorí síce ochorenie prekonali, no súčasne, ak sa očkovať chcú, tak sa vakcinovať nemôžu pre iné pridružené ochorenia na základe odporúčania obvodných lekárov či špecialistov. (tasr)
 

Inzercia

Dnes treba vedieť

teraz

Počet hospitalizovaných v súvislosti s covidom stúpol o 1 na 94 pacientov. Nepotvrdili žiadne ďalšie úmrtia. Včera idetifikovali 53 pozitívnych prípadov pri 5837 PCR testoch. Zaočkovali ďalších 4244 ľudí. (nczi)

pred hodinou

Igor Matovič obviňuje SaS, že daňová reforma "spí", lebo sulíkovci ju blokujú. SaS kontruje, že žiadny návrh reformy zatiaľ nevideli. Bolo by fajn, keby sme sa v rámci daňovej reformy tejto vlády mohli tešiť na nižšie zaťaženie ľudí i firiem. No nič také nám vlastne ani nikto nesľuboval a ani pre to nie je veľmi priestor. Komentuje Lukáš Krivošík.

pred 4 hodinami

Slovenskí kajakári Samuel Baláž a Adam Botek nepostúpil do olympijského A-finále K2 na 1000 m. Vicemajstri Európy z Poznane skončili v druhom semifinále až na poslednom šiestom mieste s vyše trojsekundovou stratou na úradujúcich majstrov sveta Nemcov Maxa Hoffa s Jacobom Schopfom. V B-finále však skončili druhí a celkovo tak obsadili desiate miesto. (tasr)

Inzercia

Inzercia