Tweetnuť
Kopírovať odkaz
Čítať neskôr
Pre uloženie článku sa prihláste alebo sa ZDARMA registrujte.
Kultúra
28. máj 2021

Kniha ako darček ku Dňu detí alebo len tak pre radosť všetkých detí

Získajte hodnotné darčeky a inšpirujte deti silnými knižnými príbehmi. 

Kniha ako darček ku Dňu detí alebo len tak pre radosť všetkých detí

O pár dní si pripomínamne Deň detí a v plnom prúde sú už aj prvé sväté prijímania. Táto udalosť je pre všetky deti výnimočná a špeciálna a ak by ste ich chceli potešiť darčekom s hodnotným obsahom, máme pre vás pár tipov. Ponuku ocenia aj rodičia, starí rodičia či ktokoľvek, kto hľadá pekný knižný darček pre svoje deti, krstné deti alebo svojich známych. Niektoré knižky sú síce vydané už dávnejšie, ale v našej ponuke máme len knihy, ktoré sami čítavame a páčia sa nám, preto verte, že ich môžeme len odporučiť a radi ich rozdávame deťom a rodinám v našom okolí.

Naša ponuka

Biblia rozpráva o Ježišovi – horúca knižná novinka, ktorá právom vyhrala množstvo ocenení. Autorka Sally Lloyd-Jones v nej pútavo vyrozprávala príbeh Ježiša a pozýva deti, aby objavili, že Ježiš je centrom veľkého Božieho Príbehu spásy – a je takisto centrom každého nášho príbehu.

Kniha Podivuhodné putovanie púšťou alebo TriP z nášho vydavateľstva prináša silný a dobrodružný príbeh, ktorý oslovil už viac ako 2500 mladých čitateľov aj ich rodiny.


Štrnásť príbehov pre veľkých aj malých s názvom Veru nie tak ako u zbojníkov je dôkazom, že rozprávka môže byť aj skutočná. Je to neobyčajná knižka a deťom (ale aj dospelým) približuje lásku nášho nebeského Otca a jeho Syna.

Inzercia

Pre všetky deti, ktoré rady objavujú a fascinuje ich svet okolo, sú tu knihy Náš Boh je úžasný a Neopísateľný. Ide o zamyslenia o Bohu a vede, ktoré opisujú nádheru stvorenia prostredníctvom vedeckých objavov, fotografií a originálnych ilustrácií.

Poslednou v ponuke nie je kniha, ale pomôcka pre všetkých rodičov, krstných či starých rodičov alebo katechétov: balíčky kartičiek So svätými k Bohu a Liturgický rok s deťmi vám pomôžu prehĺbiť vieru vo vašej rodine a hovoriť s deťmi pútavo a inovatívne o svätosti, príklade svätcov a liturgických sviatkoch. Kúpiť sa dajú osobitne alebo spolu vo výhodnom balíku.


 

Inzercia

Inzercia

Odporúčame