Tweetnuť
Kopírovať odkaz
Čítať neskôr
Pre uloženie článku sa prihláste alebo sa ZDARMA registrujte.
Dnes treba vedieť
04. máj 2021, 10:19

Európska futbalová únia spustila predaj lístkov na finále Európskej ligy

Zápas sa uskutoční 26. mája v poľskom Gdansku. Na štadióne môže byť 9500 divákov.

Európska futbalová únia oznámila spustenie predaja lístkov na finále Európskej ligy. Zápas sa uskutoční 26. mája v poľskom Gdansku.

Poľské úrady potvrdili UEFA, že na štadióne môže byť 25 percent divákov z celkovej kapacity, teda 9500 divákov. "Dva kluby, ktoré postúpia do finále, dostanú každý po 2000 lístkov. Ďalších 2000 pre verejnosť sa začne predávať na webovej stránke UEFA. Zvyšné vstupenky sú rezervované pre miestny organizačný výbor, UEFA a národné asociácie, obchodných partnerov a vysielateľov," uviedla UEFA vo vyhlásení.

O finále bojujú Villarreal s Arsenalom Londýn a Manchester United s AS Rím. V prvých domácich zápasoch zvíťazil Manchester 6:2 a Villareal 2:1. Odvety sú na programe vo štvrtok 6. mája.
      

Inzercia

Dnes treba vedieť

pred 21 minútami

Bývalí vysoko postavení policajní funkcionári Tibor Gašpar, Peter Hraško, Robert Krajmer, Marián Zechota a Milan Mihálik zostávajú vo väzbe do 5. novembra. Rozhodol o tom Najvyšší súd. (tasr)

pred 25 minútami

Bývalý špeciálny prokurátor Dušan Kováčik zostáva naďalej vo väzbe. Rozhodol o tom Najvyšší súd, ktorý zamietol jeho sťažnosť voči rozhodnutiu Špecializovaného trestného súdu z 11. mája. (tasr)

pred hodinou

Viac ako 50 ľudí je nezvestných po tom, ako sa potopila loď s migrantmi smerujúca z Líbye do Európy. Z lode sa podarilo zachrániť približne 30 ľudí. Líbya je vstupnou bránou migrantov do Európy, práve tu nastupuje množstvo migrantov na provizórne plavidlá, na ktorých sa snaží preplaviť do Európy. (tasr)

pred 2 hodinami

Strana Smer chce iniciovať odvolávanie ministra zdravotníctva Vladimíra Lengvarského, ak sa do pondelka nevyrieši problém s certifikátmi o absolvovaní očkovania proti koronavírusu. Vyhlásil to šéf strany Robert Fico. Upozornil, že Slovensko nie je súčasťou dohody okolitých krajín o voľnom cestovaní, pretože nemáme jednotný certifikát. Chce, aby ministerstvo zdravotníctva vyriešilo tento problém. (tasr)