Tweetnuť
Kopírovať odkaz
Čítať neskôr
Pre uloženie článku sa prihláste alebo sa ZDARMA registrujte.
Dnes treba vedieť
03. máj 2021, 14:59

Krajne pravicový komentátor údajne nemôže lietať v lietadlách Southwest Airlines

Špekuluje sa o tom, že dôvodom pre správanie leteckej spoločnosti nie sú jeho politické názory, ale správanie.

Komentátor Nick Fuentes na Twitter nahral video, v ktorom komunikuje so zástupkyňou najväčšej nízkonakladovej leteckej spoločnosti na svete Southwest Airlines. Tá mu vysvetľuje, že nemôže využiť služby ich spoločnosti.

„Som na no-fly zozname?“ pýta sa komentátor, na čo mu zástupkyňa odpovedá, že „nevie“. FBI, ktorá má no-fly zoznam na starosti, sa k Fuentesovmu prípadu nevyjadrila.

Na Twitteri sa však už medzitým začali šíriť kópie Fuentesových tweetov z konca roka 2020, v ktorých opisuje to, ako verbálne napadol zamestnanca leteckej spoločnosti kvôli tomu, že ho upozornil, aby si správne nasadil rúško. Špekuluje sa tak o tom, že dôvodom pre správanie leteckej spoločnosti nie sú jeho politické názory, ale správanie.

Tento kontroverzný komentátor v minulosti nepriamo popieral holokaust, označil imigráciu za demografické ohrozenie Ameriky, povedal, že je čas na „zabíjanie globalistov“ zo CNN a 6. januára sa zúčastnil protestu pred Kapitolom.

Inzercia

Dnes treba vedieť

pred 11 minútami

Bývalí vysoko postavení policajní funkcionári Tibor Gašpar, Peter Hraško, Robert Krajmer, Marián Zechota a Milan Mihálik zostávajú vo väzbe do 5. novembra. Rozhodol o tom Najvyšší súd. (tasr)

pred 16 minútami

Bývalý špeciálny prokurátor Dušan Kováčik zostáva naďalej vo väzbe. Rozhodol o tom Najvyšší súd, ktorý zamietol jeho sťažnosť voči rozhodnutiu Špecializovaného trestného súdu z 11. mája. (tasr)

pred 54 minútami

Viac ako 50 ľudí je nezvestných po tom, ako sa potopila loď s migrantmi smerujúca z Líbye do Európy. Z lode sa podarilo zachrániť približne 30 ľudí. Líbya je vstupnou bránou migrantov do Európy, práve tu nastupuje množstvo migrantov na provizórne plavidlá, na ktorých sa snaží preplaviť do Európy. (tasr)

pred hodinou

Strana Smer chce iniciovať odvolávanie ministra zdravotníctva Vladimíra Lengvarského, ak sa do pondelka nevyrieši problém s certifikátmi o absolvovaní očkovania proti koronavírusu. Vyhlásil to šéf strany Robert Fico. Upozornil, že Slovensko nie je súčasťou dohody okolitých krajín o voľnom cestovaní, pretože nemáme jednotný certifikát. Chce, aby ministerstvo zdravotníctva vyriešilo tento problém. (tasr)