02. marec 2021, 19:24

"Nebudem utekať z boja, hoci by to bolo najjednoduchšie" odpovedal minister zdravotníctva na otázku, či plánuje podať demisiu. Podľa Krajčího ho môže odvolať len premiér Igor Matovič.

pred 8 hodinami

Slovenskí hokejisti prehrali v úvodnom zápase v príprave na tohtoročné majstrovstvá sveta s Lotyšskom 1:2 po predĺžení. Rozhodujúci gól strelil v 64. minúte Renars Krastenbergs. (tasr)

pred 9 hodinami
pred 10 hodinami

Slovenský reprezentant v zápasení voľným štýlom Achsarbek Gulajev získal na ME vo Varšave zlatú medailu v hmotnostnej kategórii do 79 kg. Vo finále zdolal Francúza Saifedina Alekmu 2:1 na body. (tasr)

Johnson & Johnson obnoví dodávky vakcín do krajín Európskej únie. Farmaceutická firma tak rozhodla po tom, čo Európska agentúra pre lieky vydala stanovisko o bezpečnosti tejto vakcíny. (tasr)

pred 11 hodinami

Hokejisti Popradu zdolali v štvrtom zápase semifinále Kaufland play off Tipos extraligy na domácom ľade Michalovce 5:2 a vyrovnali stav série na 2:2. O svojom víťazstve rozhodli v tretej tretine, ktorú vyhrali 3:0. (tasr)

SHMÚ upozorňuje v stredu nadránom na prízemný mráz na väčšine územia Slovenska. Vo výške piatich centimetrov nad povrchom meteorológovia očakávajú, že teplota poklesne až na mínus dva stupne. (tasr)