LIVE

Uverejnil používateľ Úrad vlády Slovenskej republiky Utorok 2. marca 2021

Igor Matovič vraví, že nikto nemôže obviňovať jeho alebo ministra zdravotníctva za to, že konali svojvoľne, keď nakúpili Sputnik. Pripomínajú vyjadrenia predstaviteľov strany Za ľudí, ktorí hovorili o tom, že Marek Krajčí môže zazmluvniť ruskú vakcínu aj bez súhlasu vlády.

pred 8 hodinami

Slovenskí hokejisti prehrali v úvodnom zápase v príprave na tohtoročné majstrovstvá sveta s Lotyšskom 1:2 po predĺžení. Rozhodujúci gól strelil v 64. minúte Renars Krastenbergs. (tasr)

pred 10 hodinami

Slovenský reprezentant v zápasení voľným štýlom Achsarbek Gulajev získal na ME vo Varšave zlatú medailu v hmotnostnej kategórii do 79 kg. Vo finále zdolal Francúza Saifedina Alekmu 2:1 na body. (tasr)

Johnson & Johnson obnoví dodávky vakcín do krajín Európskej únie. Farmaceutická firma tak rozhodla po tom, čo Európska agentúra pre lieky vydala stanovisko o bezpečnosti tejto vakcíny. (tasr)