Tweetnuť
Kopírovať odkaz
Čítať neskôr
Pre uloženie článku sa prihláste alebo sa ZDARMA registrujte.
Dnes treba vedieť
25. február 2021, 22:05

Twitter označuje webové stránky konzervatívnej konferencie v USA za nebezpečné

Conservative Political Action Conference je každoročná politická konferencia usporadúvaná Americkou konzervatívnou úniou. Koná sa každý rok od roku 1974, keď ju svojou rečou otvoril prezident Ronald Reagan.

Twitter upozorňuje používateľov, ktorí kliknú na link smerujúci na webstránky CPAC, každoročnej konzervatívnej konferencie konajúcej sa od roku 1974, že stránky sú nebezpečné.

The Daily Wire upozornil na to, že keď sa používatelia Twitteru snažia z tejto populárnej sociálnej siete dostať na webstránky konzervatívnej konferencie CPAC, Twitter ich pred vstupom na stránky varuje.

„Varovanie: Tento link môže byť nebezpečný,“ upozorňuje Twitter. Pod týmto varovaním si mohli používatelia prečítať viacero dôvodov, ktoré obvykle aktivujú takéto upozornenie – škodlivé linky na webstránke, spamové odkazy, nenávistný obsah alebo obsah, ktorý porušuje pravidlá Twitteru.

Conservative Political Action Conference je každoročná politická konferencia usporadúvaná Americkou konzervatívnou úniou. Koná sa každý rok od roku 1974, keď ju svojou rečou zahájil prezident Ronald Reagan. Okrem iného sa na tejto konferencii každý rok koná hlasovanie, ktoré určí najpopulárnejšieho konzervatívca v danom roku. Tohtoročná konferencia sa bude konať práve v týchto dňoch.

Inzercia

Dnes treba vedieť

pred 9 hodinami

Slovenskí hokejisti prehrali v úvodnom zápase v príprave na tohtoročné majstrovstvá sveta s Lotyšskom 1:2 po predĺžení. Rozhodujúci gól strelil v 64. minúte Renars Krastenbergs. (tasr)

pred 10 hodinami

Inzercia

Inzercia