Tweetnuť
Kopírovať odkaz
Čítať neskôr
Pre uloženie článku sa prihláste alebo sa ZDARMA registrujte.
Dnes treba vedieť
30. január 2021, 18:13

• Orbán: Lockdown do března. Naočkuje se Sinopharmem Nejpřísnější omezení v boji proti pandemii budou v Maďarsku platit...

Uverejnil používateľ Co se děje v Maďarsku? Sobota 30. januára 2021

Maďarský premiér Viktor Orbán dnes s „boľavým srdcom" oznámil, že najprísnejšie obmedzenia proti pandémii, ktoré sa mali skončiť 1. februára, sa predĺžia do 1. marca. Maďarsko má dnes v prepočte na obyvateľov podstatne lepšie čísla než Slovensko, v posledných dňoch pribúda 1000 až 1500 nakazených denne, pozitivita testov je len šesť percent. S covidom je hospitalizovaných 3500 Maďarov. Orbán tiež povedal, prečo najviac dôveruje čínskej vakcíne od firmy Sinopharm.

Inzercia

Dnes treba vedieť

pred 12 hodinami

Slovenský premiér Robert Fico, ktorého víta francúzsky prezident Emmanuel Macron pred Elyzejským palácom. V Paríži sa stretne približne 20 predstaviteľov EÚ a NATO, aby ruskému prezidentovi Vladimirovi Putinovi vyslali posolstvo európskeho odhodlania v otázke Ukrajiny a vyvrátili naratív Kremľa, že Rusku je súdené víťazstvo vo vojne. (tasr)

Denník Svet kresťanstva

Diskutovať môžu exkluzívne naši podporovatelia, ktorí prispievajú od 5,- € mesačne alebo 60,- € ročne. Pridajte sa k nim teraz, prosím.

Ak máte otázku, napíšte, prosím, na diskusie@postoj.sk. Ďakujeme.