Tweetnuť
Kopírovať odkaz
Čítať neskôr
Pre uloženie článku sa prihláste alebo sa ZDARMA registrujte.
Tlačové správy
26. január 2021

Úsmev ako Dar

Odpustenie je kľúčovou témou, ktorá sa bezprostredne dotýka každého z nás. Každý z nás potrebuje odpustiť alebo požiadať o odpustenie, no častokrát je to veľmi ťažké a vyžaduje to veľkú vnútornú silu.

Úsmev ako Dar

Prvýkrát sme sa k téme odpustenia dostali prostredníctvom detí z Centier pre deti a rodiny /po starom názve z detských domovov/. Tieto deti a mladí sú poväčšine zranení osobami, ktoré im mali byť najbližšie, ktoré ich mali chrániť a milovať. Počas našej vyše 30 ročnej praxe s nimi pozorujeme jednu zaujímavú vec. Deti, ktoré v sebe našli silu a nejakou formou odpustili svojim rodičom alebo tým, ktorí ich zranili, žijú úplné iné životy. Tí, ktorí však odpustiť nechcú alebo nevedia, väčšinou opakujú chyby svojich rodičov. Pochopili sme, že je to ústredná téma nielen pre tieto deti, ale aj pre každého z nás, aby sme dokázali žiť plnohodnotný život.

Preto sme sa ako Spoločnosť Úsmev ako dar a Lamačské chvály rozhodli začať s pravidelnými mesačnými chválovými live streamami pod názvom  „ Nie 7 ale 77x „, ktoré sa venujú špeciálne odpusteniu. Sú plné svedectiev o odpustení, povzbudivých príbehov a príspevkov od duchovných autorít /  arcibiskupi S. Zvolenský a C. Vasiľ, biskupi J.Halko , M.Ľach, ev.biskup P.Mihoč.../,  či známych osobností  /A. Banášová, I.Malachovská, R.Pomajbo, S.Martausová, R.Opatovský, J.Bača, K.Brychtová.../ ale hlavne modlitieb a chvál. Doteraz sme sa na prvých troch streamoch zaoberali odpustením všeobecne,  odpustením mame a odpusteniu na vianoce.

Najbližší live stream bude už túto stredu 27.1. o 19,00  naživo na youtube a facebooku Lamačských chvál cez kanál LCH LIVE , facebooku Biskup Jozef Haľko a tiež aj na facebooku Úsmev ako Dar. Bude zameraný na odpustenie otcovi a vzťah s otcom. Pozývame vás, aby ste sa k nám pripojili. Doterajšie bohaté ohlasy a svedectvá  ukazujú, že táto téma je pre ľudí veľmi dôležitá.  Veríme, že dielo odpustenia na Slovensku bude aj pomocou týchto streamov prinášať svoje ovocie..

Za organizátorov Jogo Mikloško

V Bratislave 26.1.2021

Inzercia

Inzercia

Inzercia

Odporúčame

Aby ste mali hojne na každý dobrý skutok

Aby ste mali hojne na každý dobrý skutok

Koledníci Dobrej noviny boli pripravení klopať na dvere, prinášať radostnú zvesť a rozdávať požehnanie do slovenských rodín. Opäť sa túžili podieľať na evanjeliovom posolstve: choďte a hlásajte. Svet totiž potrebuje počuť, že Spasiteľ prišiel, aby nás zachránil. Koronakríza im to však skomplikovala. Nemohli koledovať tradičnou formou, no naďalej chcú prinášať dobrú novinu v Afrike - spoločne s vami.