Tweetnuť
Kopírovať odkaz
Čítať neskôr
Pre uloženie článku sa prihláste alebo sa ZDARMA registrujte.
Tlačové správy
12. december 2020

Premiéra Godzone filmu už tento víkend!

Dlho očakávaný koncertný film „TO, na čom záleží“ bude odvysielaný už tento víkend!

Premiéra Godzone filmu už tento víkend!

Večer plný povzbudenia a filmového zážitku je za dverami, prvá premiéra bola odvysielaná už včera a pre tých, ktorí to nestihli, budú mať možnosť ju vidieť aj dnes, 12. decembra o 20.00 hodine.

Neúnavným úsilím tvorcov Godzone tour, ktoré väčšina z nás pozná ako koncertnú šnúru obrovských rozmerov, vznikol unikátny koncertný film. Víziu projektu, ktorou je prinášať evanjelium Ježiša Krista moderným spôsobom, nezastavila ani epidemiologická situácia, ktorá nedovoľuje hromadné podujatia a turné nadobudlo podobu celovečerného filmu.

Víkendová premiéra filmu TO, na čom záleží je jedinečnou príležitosťou, kedy budeme môcť sledovať Godzone tour 2020 online. Sledovanie bude možné v sobotu o 20.00 na webovej stránke tour.godzone.sk. Tak, ako každý rok, turné bude i tentokrát zadarmo. Oba dni bude odvysielaný ten istý program, avšak sledovať film z archívu nebude možné, preto ak chcete počuť odpoveď na tak často skloňovanú otázku, nemeškajte! K filmu bol nedávno uvedený aj trailer, ktorý nájdete tu: https://youtu.be/jRKbFXAXs-E

Čo je TO, na čom záleží?

„Veríme, že v dnešnej dobe sa mnoho ľudí pýta, čo je to, na čom v živote skutočne záleží. Tento film má ambíciu ponúknuť divákovi odpoveď vychádzajúcu zo životov skutočných ľudí, ktorých ich životné okolnosti postavili až pred otázky života a smrti. Kdekoľvek sa nachádzate a čokoľvek prežívate, povzbudzujem Vás, nenechajte si to ujsť! Na otázku, čo je To, na čom skutočne záleží, existuje len jediná odpoveď...“ vyzýva člen marketingového tímu projektu Godzone, Ivan Petro. 

Inzercia

Film však nie je všetko, čo si tvorcovia Godzone tour pripravili. Články, inšpiratívne rozhovory, a povzbudzujúce svedectvá, to všetko a mnoho iného je súčasťou časopisu Godzone magazín, ktorý vychádza každoročne pri príležitosti Godzone tour a ktorý bude zdarma dostupný na stránke premiéry filmu. Jeho súčasťou sú tiež zoznamy kresťanských spoločenstiev na Slovensku i v Českej republike. V prípade záujmu ľudia môžu spoločenstvá kontaktovať a stať sa ich členmi.

Za sledovanie filmu divák nezaplatí, avšak tvorba tohto diela nie je zadarmo. Možnosť podporiť nielen tento film, ale aj celoročnú službu projektu Godzone, tvorcovia ponúkajú na stránke podpora.godzone.sk

Do celoročnej služby projektu Godzone okrem iného patrí aj prevádzkovanie e-learningového portálu Godzone Academy, animátorská škola Godzone school, či obchod s oblečením, ktoré reprezentuje myšlienku prinášania Božieho kráľovstva. Mikiny, tričká či odznaky so sloganom To, na čom záleží, to všetko a mnoho iného môžete nájsť na stránke Godzone shopu.

Realizácia súčasného 12. ročníka Godzone tour je zastrešená Združením kresťanských spoločenstiev mládeže a Radou pre mládež a univerzity Konferencie biskupov Slovenska v spolupráci so spoločenstvom SP.

Autor: Katarína Janovská

Inzercia

Inzercia

Odporúčame

Pán sveta

Pán sveta

Kniha, ktorú odporúča aj pápež František: „Keď si ju prečítate, pochopíte...“

Útoky a zabíjanie ľudí pre vieru dramaticky stúpajú, upozorňuje Lexmann

Útoky a zabíjanie ľudí pre vieru dramaticky stúpajú, upozorňuje Lexmann

Zabíjanie a brutálne prenasledovanie ľudí len pre vierovyznanie v celom svete dramaticky pribúda. EÚ musí urýchlene reagovať a stať sa lídrom slobody náboženského vyznania alebo viery na celom svete. Zhodujú sa na tom experti medzinárodnej konferencie k súčasným výzvam náboženskej slobody, ktorá sa uskutočnila v tzv. „červenú stredu“, keď si svet načerveno vysvietenými budovami pripomína krv trpiacich pre vieru.

Denník Svet kresťanstva

Diskutovať môžu exkluzívne naši podporovatelia, pridajte sa k nim teraz.

Ak máte otázku, napíšte, prosím, na diskusie@postoj.sk. Ďakujeme.