Zdieľať
Tweetnuť
Kopírovať odkaz
Čítať neskôr
Pre uloženie článku sa prihláste alebo sa ZDARMA registrujte.
Dnes treba vedieť
15. september 2020, 11:57

PREČO OSLAVUJEME SVIATOK SEDEMBOLESTNEJ PANNY MÁRIE, PATRÓNKY SLOVENSKA? Kolega Sulík dnes “vtipne” navrhol, že by sme...

Uverejnil používateľ Milan Krajniak Utorok 15. septembra 2020

Líder SaS Richard Sulík dnes na svojom facebooku napísal, že sviatky, ako je ten dnešný, by sa mali zrušiť, minister práce a sociálnych vecí Milan Krajniak reagoval statusom, v ktorom vysvetlil význam sviatku Sedembolestnej Panny Márie.  

Inzercia

Dnes treba vedieť

pred 34 minútami

Sudca pre prípravné konanie Špecializovaného trestného súdu, pracovisko Banská Bystrica, bude o návrhu na väzobné stíhanie bývalého riaditeľa Kriminálneho úradu finančnej správy Ľudovíta Makóa rozhodovať v sobotu.

pred 43 minútami

Taliansky psychológ Ezio Aceti, autor knihy Láske sa treba učiť, ktorú trnavský arcibiskup zakázal používať na území svojej arcidiecézy, v rozhovore pre portál www.nm.sk odmieta kritiku, že jeho kniha je v rozpore s katolíckym učením: „V Taliansku sú moje knihy odporúčané v mnohých diecézach. Pozývajú ma biskupi aj kňazi, aby som hovoril o výchove a emóciách.“

pred 4 hodinami

Prokurátor Úradu špeciálnej prokuratúry podal na Špecializovaný trestný súd v Pezinku návrh na väzobné stíhanie bývalého riaditeľa Kriminálneho úradu finančnej správy Ľudovíta Makóa. Polícia ho zadržala vo štvrtok ráno, následne bol obvinený z obmedzovania osobnej slobody a vydierania.