Zdieľať
Tweetnuť
Kopírovať odkaz
Čítať neskôr
Pre uloženie článku sa prihláste alebo sa ZDARMA registrujte.
Dnes treba vedieť
01. august 2020, 10:22

V severnej časti Námestia osloboditeľov v Košiciach pribudne nová pešia zóna v celkovej dĺžke 350 metrov.  Dôvodom zriadenia pešej zóny je podpora a zrýchlenie MHD, zvýšenie bezpečnosti chodcov a skvalitnenia životného prostredia. (TASR)

Inzercia

Dnes treba vedieť

pred hodinou

Golf je šport pre všetky vekové kategórie, dá sa hrať od útleho až do skutočne vysokého veku. Je dostupnejší, než si mnohí myslia. Po finančnej stránke by som ho porovnal s lyžovaním,“ vraví v rozhovore šéf slovenských golfistov Tomáš Stoklasa.

pred hodinou

Španielsky futbalový brankár Iker Casillas definitívne ukončil kariéru. Tridsaťdeväťročný bývalý majster sveta a dvojnásobný majster Európy nehral už vyše roka pre problémy so srdcom. Dlhé roky obliekal dres madridského Realu. Do FC Porto prišiel v roku 2015. Vlani utrpel infarkt, odvtedy nenastúpil do súťažného zápasu. S „bielym baletom“ vyhral päťkrát La Ligu a trikrát Ligu majstrov. (TASR)

pred hodinou

NAKA zadržala počas drogovej akcie "Korona" v Komárne a okolí päť podozrivých. V súčasnosti vykonávajú policajti štyri domové prehliadky a päť prehliadok iných priestorov, počas ktorých boli predbežne zadržané stopy s podozrením na omamné a psychotropné látky. 

pred 3 hodinami

Belgicko prekonalo vlastný rekord v dĺžke obdobia bez federálnej vlády, ktorá by vzišla z riadnych volieb. Krajina je bez kabinetu už 594 dní. Situáciu by mali ukončiť nové rokovania, ktoré prebiehajú medzi piatimi politickými stranami. (TASR)