Tweetnuť
Kopírovať odkaz
Čítať neskôr
Pre uloženie článku sa prihláste alebo sa ZDARMA registrujte.
Dnes treba vedieť
22. jún 2020, 18:09

Otec má v rukách kľúče od zdravého sebavedomia a sebaúcty svojich detí. Iba on sa vie pri hre ponoriť do detského sveta tak, že na to deti spomínajú celý život. Viac o dnešných otcoch a ich dôležitej úlohe v živote detí sa so známym českým pedagógom Markom Hermanom rozprávala Jana Zlatohlávková.

Inzercia

Dnes treba vedieť

pred hodinou

„Dnes sme všetkým poslancom poslali list, kde ich žiadame, aby nám pomohli ako dobrovoľníci počas testovania, ktoré nás ešte čaká. V každom klube sú lekári a sestry, som zvedavý, či sa zapoja a pomôžu aj z iných poslaneckých klubov,“ oznámil minister obrany Jaroslav Naď. 

pred hodinou

„Testovanie dopadlo nad očakávania dobre. Chcel by som vyzdvihnúť úžasný prejav zodpovednosti ľudí. Niekedy aj dve hodiny stáli v rade, ale boli vďační. Dúfam, že ľudia budú reagovať rovnako aj budúci víkend,“ zhodnotil tri dni testovania minister obrany Jaroslav Naď. 

pred 4 hodinami

V Litve sa koná druhé kolo parlamentných volieb, ktorého víťaz bude musieť riešiť problémy súvisiace s čoraz väčšou krízou v zdravotníctve a s vysokou nezamestnanosťou spôsobenou koronavírusovou pandémiou. V najjužnejšej z pobaltských krajín vládla štyri roky stredoľavicová koalícia. Všeobecne sa však očakáva, že tieto voľby prinesú Litve zmenu jej vedenia.