Tweetnuť
Kopírovať odkaz
Čítať neskôr
Pre uloženie článku sa prihláste alebo sa ZDARMA registrujte.
Dnes treba vedieť
31. august 2015

TA3: Na slovensko-maďarskej hranici zadržala polícia dve dodávky s migrantmi

Slovenskí policajti dnes dopoludnia zadržali pri kontrole na slovensko-maďarskom hraničnom priechode Čunovo - Rajka dve dodávky s nelegálnymi migrantmi. Informovala o tom televízia TA3 s tým, že v autách so švajčiarskymi a srbskými štátnymi poznávacími značkami bolo dovedna 26 utečencov, vrátane je...

Slovenskí policajti dnes dopoludnia zadržali pri kontrole na slovensko-maďarskom hraničnom priechode Čunovo - Rajka dve dodávky s nelegálnymi migrantmi.

Informovala o tom televízia TA3 s tým, že v autách so švajčiarskymi a srbskými štátnymi poznávacími značkami bolo dovedna 26 utečencov, vrátane jednej ženy a dieťaťa.

Malo ísť o migrantov prevažne zo Sýrie. Prevádzačmi boli dvaja Srbi a za prevoz každého utečenca z Maďarska do Nemecka mali podľa televízie dostať približne po 400 eur.

TASR

Inzercia

Odporúčame

Rehoľníčky si pripomenuli 65. výročie pokusu o ich likvidáciu

Rehoľníčky si pripomenuli 65. výročie pokusu o ich likvidáciu

Rehoľné sestry a ďalší pamätníci si v sobotu v Bratislave zaspomínali na to, ako komunisti pred 65 rokmi (august 1950) násilne vyviezli rehoľné sestry z kláštorov. Pred 65 rokmi sa komunisti pokúsili zničiť mužské a ženské rehole. Foto - TASR/Štefan Puškáš Pietna spomienka pri príležitosti 65. výro...

Denník Svet kresťanstva

Diskutovať môžu exkluzívne naši podporovatelia, ktorí prispievajú od 5,- € mesačne alebo 60,- € ročne. Pridajte sa k nim teraz, prosím.

Ak máte otázku, napíšte, prosím, na diskusie@postoj.sk. Ďakujeme.