Tweetnuť
Kopírovať odkaz
Čítať neskôr
Pre uloženie článku sa prihláste alebo sa ZDARMA registrujte.
Dnes treba vedieť
18. august 2015

Horúčavy sú minulosťou, pre Slovensko platia výstrahy pred silným dažďom

Horúčavy na Slovensku vystriedal silný dážď. Slovenský hydrometeorologický ústav (SHMÚ) v tejto súvislosti vydal výstrahu prvého a druhého stupňa pre celé Slovensko. Druhý výstražný stupeň platí oddnes pre Banskobystrický, Trenčiansky, Košický, Nitriansky, Trnavský a Žilinský kraj. Meteorológovia t...

Horúčavy na Slovensku vystriedal silný dážď.

Slovenský hydrometeorologický ústav (SHMÚ) v tejto súvislosti vydal výstrahu prvého a druhého stupňa pre celé Slovensko.

Druhý výstražný stupeň platí oddnes pre Banskobystrický, Trenčiansky, Košický, Nitriansky, Trnavský a Žilinský kraj. Meteorológovia tu ojedinele očakávajú dážď s úhrnom zrážok 40 - 60 milimetrov. Tento úhrn zrážok predstavuje podľa SHMÚ zvýšené nebezpečenstvo.

Výstraha prvého stupňa platí pre Bratislavský a Prešovský kraj. V týchto regiónoch sa môže miestami objaviť dážď s úhrnom zrážok 30 - 40 milimetrov. Podľa meteorológov to predstavuje potenciálne nebezpečenstvo.

TASR

Inzercia

Odporúčame

Salezián a historik Milan Stanislav Ďurica sa dožíva 90 rokov

Salezián a historik Milan Stanislav Ďurica sa dožíva 90 rokov

Slovenský historik, salezián, kňaz, prof. Milan Stanislav Ďurica sa dnes dožíva životného jubilea 90 rokov. "Za všetko, čo som mohol urobiť v mojom živote, ďakujem donovi Boscovi a mojim saleziánskym predstaveným, ktorí mi vždy dovolili uskutočniť moje návrhy, ak ich zhodnotili ako rozumné,“ vyjadr...

Denník Svet kresťanstva

Diskutovať môžu exkluzívne naši podporovatelia, ktorí prispievajú od 5,- € mesačne alebo 60,- € ročne. Pridajte sa k nim teraz, prosím.

Ak máte otázku, napíšte, prosím, na diskusie@postoj.sk. Ďakujeme.