Tampa Bay zvíťazila nad Edmontonom, Washington uspel na ľade Colorada

Slovenský hokejový reprezentačný obranca v drese Tampy Bay Lightning Erik Černák (v pozadí vpravo) sa teší so spoluhráčmi po strelení gólu, ktorý dal Cédric Paquette (v popredí) do prázdnej brány. FOTO TASR/AP

V drese víťazov odohral vyše 21 minút slovenský obranca Erik Černák, ktorý si do štatistík zapísal aj tri strely a deväť "hitov".

Darilo sa aj Washingtonu, ktorý zvíťazil na ľade Colorada 3:2. Slovenský útočník Richard Pánik strávil na ľade vyše 12 minút.

Toronto prehralo doma s Dallasom 2:3, do hry nezasiahli slovenskí obrancovia Martin Marinčin (Toronto) a Andrej Sekera (Dallas), ktorí zostali na tribúne.