Rambo vyleje poslednú krv v boji proti ISIS

Filmový hrdina John Rambo sa vracia, aby ochránil svet pred hrozbou najobávanejšej teroristickej organizácie ISIS. Prežije?

Sylvester Stallone sa znovu objaví v role slávneho veterána, ktorého nepriateľom bude Islamský štát. Film s názvom Rambo: Posledná krv by tvorcovia mali dokončiť v roku 2016. Upozornil na to český portál Echo24 s odvolaním sa na denník Daily Mail.

Nepotvrdené informácie hovoria, že v pripravovanej snímke by sa mohli objaviť aj skutoční príslušníci teroristickej organizácie. Tieto dohady však Stallone ani nikto iný zo štábu nepotvrdil.

Piaty film o Rambovi zavedie diváka do skutočných oblastí na Blízkom východe. „Natáčame v Iraku a časti Sýrie, kde má ISIS svoje najväčšie základne. Pracujeme s miestnymi ľuďmi, ktorí nám pomôžu vytvoriť najintenzívnejší a najrealistickejší zážitok z filmu o Rambovi,“ povedal Stallone podľa denníka The Washington Times.

Hollywoodsky herec rozprával o pripravovanej snímke na každoročnom stretnutí s fanúšikmi v San Diegu. Bližšie informácie a hlavne odpoveď na otázku, či odvážny Rambo aj tentokrát prežije, odmietol prezradiť.

Daniela Bučková

Foto: Flickr.com

Pozrieť diskusiu

Fungujeme vďaka finančnej podpore našich čitateľov a pravidelných podporovateľov. Ďakujeme.

Podporte nás aj vy, aby sme vám mohli priniesť ďalšie kvalitné články.

Podporiť pravidelnou sumou Podporiť jednorazovo