Prichádzajú k nám Majchrák, Hanus a Daniška

Keď sme ohlásili zámer založiť konzervatívny denník, zdôrazňovali sme, že budeme klásť veľký dôraz na profesionalitu redakcie. Medzi prvými ľuďmi, ktorí sa do projektu zapojili, boli skúsení novinári Pavol Rábara, Peter Kremský či Imrich Gazda.

Dnes vám môžeme oznámiť mená ďalších skúsených novinárov, ktorí prichádzajú do našej redakcie.

Jozef Majchrák - pôsobil ako novinár v Hospodárskych novinách, no predovšetkým v týždenníku .týždeň, kde sa venoval politickým a spoločenským témam.

Martin Hanus - dlhoročný zástupca šéfredaktora v .týždni. Posledný rok strávil s rodinou v Taliansku. Po svojom návrate o niekoľko dní sa pridá k členom tímu ako komentátor a autor publicistiky.

Jaroslav Daniška - píše najmä o spoločenských, politických a náboženských témach.  V minulosti pracoval ako asistent poslancov NR SR a poradca ministra vnútra. Patrí k zakladateľom a redaktorom katolíckej revue Impulz, bol redaktorom v týždenníku .týždeň.

Najnovšie zmeny sú potvrdením, že chystaný projekt konzervatívneho denníka bude stavať na profesionalite. Ku štartu nového denníka však potrebujeme aj vás. 

Pridajte sa dnes k podporovateľom redakcie, ktorá bude tvoriť konzervatívny denník. Slovensko je teraz bližšie ku kvalitnému konzervatívnemu médiu ako kedykoľvek predtým. Je to odvážna myšlienka, ale reálna.

Pozrieť diskusiu

Fungujeme vďaka finančnej podpore našich čitateľov a pravidelných podporovateľov. Ďakujeme.

Podporte nás aj vy, aby sme vám mohli priniesť ďalšie kvalitné články.

Podporiť pravidelnou sumou Podporiť jednorazovo