Tweetnuť
Kopírovať odkaz
Čítať neskôr
Pre uloženie článku sa prihláste alebo sa ZDARMA registrujte.
Spoločnosť
21. september 2019

Už len dnes: zľava -20 % na knihu Krotitelia displejov a novinka Cirkev špiónov

Tí najrýchlejší ku knihe dostanú aj bonus zdarma a podpis autorky.
Už len dnes: zľava -20 % na knihu Krotitelia displejov a novinka Cirkev špiónov

Začiatkom septembra sme vydali vzácnu knihu Krotitelia displejov od obľúbenej autorky Slávky Kubíkovej. Už v priebehu niekoľkých dní si ju v našom e-shope zakúpilo viac ako 600 ľudí. Kniha sa hneď dostala aj do rebríčkov najpredávanejších kníh, napríklad v Martinuse. Ak ju ešte nemáte, využite našu akciovú ponuku. Uvádzacia zľava na knihu -20 % platí už len do 23. 9. 2019. Naši darcovia majú nárok na dodatočnú zľavu, o čom sme ich informovali mailom. 

Objednať si ju môžete v našom internetovom obchode a získate ju bezplatne s bonusom zdarma (platí pre prvých 1500 objednávok), ktorým je brožúrka „Krátky návod pre rodičov“ a niekoľko posledných kusov máme aj s podpisom autorky.

Kniha prináša zhrnutie toho, čo dnes vieme o vplyve digitálneho sveta na deti v rozličnom období. No predovšetkým rady, ako pomôcť deťom, aby ho zvládli. A ako pomôcť rodičom, aby pri tom zvládli svoje deti i seba. 

Cirkev špiónov

Súčasne vám ponúkame veľmi zaujímavú knihu, ktorú v uplynulých dňoch vydalo vydavateľstvo Don Bosco: Cirkev špiónov od Marka Rieblinga, amerického historika a odborníka na tajné služby. Autor v nej na základe svojho podrobného výskumu dokumentov odkrýva strhujúci príbeh o tom, ako pápež Pius XII. počas druhej svetovej vojny v tichosti organizoval odboj nemeckých katolíkov s cieľom zosadiť Hitlera z moci. Napriek stále prežívajúcim tvrdeniam o jeho údajnom spojenectve s nacizmom sa pred vami odhalí jedno z najpozoruhodnejších období v histórii pápežstva.

Knihu si môžete objednať v našom obchode so zľavou 5 %.

Inzercia

Odporúčame

Denník Svet kresťanstva

Diskutovať môžu exkluzívne naši podporovatelia, ktorí prispievajú od 5,- € mesačne alebo 60,- € ročne. Pridajte sa k nim teraz, prosím.

Ak máte otázku, napíšte, prosím, na diskusie@postoj.sk. Ďakujeme.