Ako vychovať deti zavalené displejmi a smartfónmi, aby zostali normálne

Ako vychovať deti zavalené displejmi a smartfónmi, aby zostali normálne

Prinášame vám novú knihu od Slávky Kubíkovej, autorky bestselleru Klub nerozbitných detí.

Pred rokom vám kolegovia z nášho vydavateľstva priniesli knihu Klub nerozbitných detí. Píše sa v nej o siedmich veciach, ktoré dávať a ktoré nedávať deťom, aby ich nezomlela instantná doba. Stačil rok a stala sa z nej najúspešnejšia slovenská kniha o výchove. Dnes ju nájdete na poličkách či na nočných stolíkoch vo viac ako trinásťtisíc domácnostiach. 

Teraz vám od rovnakej autorky, Slávky Kubíkovej, prinášame jej voľné pokračovanie. Alebo – lepšie povedané – vyústenie.

Pred rokom, tesne po vydaní prvej knihy, keď sa Slávka začala stretávať s nečakaným množstvom reakcií a skúseností iných rodičov, oznámila nám: „Musíme urobiť ešte jednu, už len o mobiloch, počítačoch a tabletoch. To je desivé, ako to zametá deťmi i rodičmi.“ 

A dnes vám ju prinášame.

Prináša zhrnutie toho, čo dnes vieme o vplyve digitálneho sveta na deti v rozličnom období. No predovšetkým rady, ako pomôcť deťom, aby ho zvládli. A ako pomôcť rodičom, aby pri tom zvládli svoje deti i seba.

Opäť na nej spolupracoval širší tím ľudí. Jej súčasťou sú rozhovory s odborníkmi, ktorí sa tejto téme profesionálne venujú. Aj táto knižka je „testovaná na slovenských deťoch a rodičoch“, teda berie do úvahy tunajšie špecifiká.

Sme presvedčení, že Krotitelia displejov prispejú k tomu, aby sa naše deti stali nerozbitnými napriek digitálnej dobe. Aby z nich vyrástli vyrovnaní a tvoriví ľudia, dobrí manželia a rodičia, verní priatelia a spoľahliví kolegovia.

Budú tak mať super schopnosti, ktoré nedokáže rozvinúť žiadna počítačová hra ani smartfónová aplikácia. 

Autorkou knihy je Slávka Kubíková, niekdajšia ekonomická novinárka, neskôr úspešná finančná manažérka v nadnárodnej spoločnosti. Mimoriadnym bonusom knihy je jej prepracované grafické stvárnenie a zrozumiteľné, pútavé podanie.

Knihu vám teraz ponúkame s uvádzacou zľavou 20 %. Využiť ju môžete v našom internetovom obchode do 23. 9. 2019 a knihu získate už za 11,43 eur.
Len u nás navyše k prvým objednávkam pridáme bezplatne bonus zdarma, ktorým je „Krátky návod pre rodičov“ a podpis autorky.

Výhodný balík: Ak ešte nemáte Klub nerozbitných detí alebo ho chcete niekomu darovať, využiť môžete aj balík a obe knihy získať s výhodnou zľavou za 22,47 eur.

Pozrieť diskusiu

Fungujeme vďaka finančnej podpore našich čitateľov a pravidelných podporovateľov. Ďakujeme.

Podporte nás aj vy, aby sme vám mohli priniesť ďalšie kvalitné články.

Podporiť pravidelnou sumou Podporiť jednorazovo