Zdieľať
Tweetnuť
Čítať neskôr
Pre uloženie článku sa prihláste alebo sa ZDARMA registrujte.
Spoločnosť
09. 09. 2019, 00:02

Ako vychovať deti zavalené displejmi a smartfónmi, aby zostali normálne

Prinášame vám novú knihu od Slávky Kubíkovej, autorky bestselleru Klub nerozbitných detí.
Ako vychovať deti zavalené displejmi a smartfónmi, aby zostali normálne

Pred rokom vám kolegovia z nášho vydavateľstva priniesli knihu Klub nerozbitných detí. Píše sa v nej o siedmich veciach, ktoré dávať a ktoré nedávať deťom, aby ich nezomlela instantná doba. Stačil rok a stala sa z nej najúspešnejšia slovenská kniha o výchove. Dnes ju nájdete na poličkách či na nočných stolíkoch vo viac ako trinásťtisíc domácnostiach. 

Teraz vám od rovnakej autorky, Slávky Kubíkovej, prinášame jej voľné pokračovanie. Alebo – lepšie povedané – vyústenie.

Pred rokom, tesne po vydaní prvej knihy, keď sa Slávka začala stretávať s nečakaným množstvom reakcií a skúseností iných rodičov, oznámila nám: „Musíme urobiť ešte jednu, už len o mobiloch, počítačoch a tabletoch. To je desivé, ako to zametá deťmi i rodičmi.“ 

A dnes vám ju prinášame.

Prináša zhrnutie toho, čo dnes vieme o vplyve digitálneho sveta na deti v rozličnom období. No predovšetkým rady, ako pomôcť deťom, aby ho zvládli. A ako pomôcť rodičom, aby pri tom zvládli svoje deti i seba.

Opäť na nej spolupracoval širší tím ľudí. Jej súčasťou sú rozhovory s odborníkmi, ktorí sa tejto téme profesionálne venujú. Aj táto knižka je „testovaná na slovenských deťoch a rodičoch“, teda berie do úvahy tunajšie špecifiká.

Sme presvedčení, že Krotitelia displejov prispejú k tomu, aby sa naše deti stali nerozbitnými napriek digitálnej dobe. Aby z nich vyrástli vyrovnaní a tvoriví ľudia, dobrí manželia a rodičia, verní priatelia a spoľahliví kolegovia.

Budú tak mať super schopnosti, ktoré nedokáže rozvinúť žiadna počítačová hra ani smartfónová aplikácia. 

Autorkou knihy je Slávka Kubíková, niekdajšia ekonomická novinárka, neskôr úspešná finančná manažérka v nadnárodnej spoločnosti. Mimoriadnym bonusom knihy je jej prepracované grafické stvárnenie a zrozumiteľné, pútavé podanie.

Knihu vám teraz ponúkame s uvádzacou zľavou 20 %. Využiť ju môžete v našom internetovom obchode do 23. 9. 2019 a knihu získate už za 11,43 eur.
Len u nás navyše k prvým objednávkam pridáme bezplatne bonus zdarma, ktorým je „Krátky návod pre rodičov“ a podpis autorky.

Výhodný balík: Ak ešte nemáte Klub nerozbitných detí alebo ho chcete niekomu darovať, využiť môžete aj balík a obe knihy získať s výhodnou zľavou za 22,47 eur.

Odporúčame

Úvaha s nohami na zemi

Úvaha s nohami na zemi

Čím viac sa snažíme vybudovať raj svojimi silami, tým viac zostávame sklamaní. Vedel to aj Paul Gauguin, ktorý pred týmto pocitom ušiel na Tahiti, kde sa chcel zabiť. Čo s týmto vedomím robiť?