Tweetnuť
Kopírovať odkaz
Čítať neskôr
Pre uloženie článku sa prihláste alebo sa ZDARMA registrujte.
Spoločnosť
27. máj 2015

Pochod za život hľadá svoju hymnu. Vyhlásili súťaž

Národný pochod za život hľadá svoju hymnu a propagačné video. Organizátori preto vyhlásili súťaž najmä pre mladých tvorcov. Takto vyzerala videopozvánka na národný pochod v Košiciach Súťaž má tri kategórie – hymna, videospot a ďalší nápad na propagáciu pochodu. Ponúkajú odmeny od sto do tristo eu...

Pochod za život hľadá svoju hymnu. Vyhlásili súťaž

Národný pochod za život hľadá svoju hymnu a propagačné video. Organizátori preto vyhlásili súťaž najmä pre mladých tvorcov.

Takto vyzerala videopozvánka na národný pochod v Košiciach

Súťaž má tri kategórie – hymna, videospot a ďalší nápad na propagáciu pochodu. Ponúkajú odmeny od sto do tristo eur. Súťaž potrvá do 20. júna.

Všetky kvalitné námety zapracujú do spoločnej prezentácie, ktorú ľudia uvidia 20. septembra na Národnom pochode za život v Bratislave.

Inzercia

Prečítajte si:
Marek Michalčík hovorí, aký má byť bratislavský pochod za život

Zdieľať

„Chceme poprosiť našich sympatizantov, aby nám pomohli zviditeľniť súťaž predovšetkým medzi študentmi stredných a vysokých škôl,“ vyzval Marek Michalčík z organizačného tímu pochodu. Z webstránky pochodu sa dá stiahnuť plagát, ktorý by podľa Michalčíka mohli dobrovoľníci umiestniť na viditeľné miesta alebo ho aspoň zdieľať svojim pedagógom či spolužiakom na sociálnych sieťach.

Organizátori Národného pochodu za život spustili začiatkom mája aj nábor dobrovoľníkov. Na webe uviedli, že ich budú potrebovať okolo tisícky.

Prvý Národný pochod za život sa konal v roku 2013, do Košíc prišlo vtedy 80-tisíc ľudí. Bol to najväčší prolife pochod v dejinách Slovenska aj tohto geografického priestoru. Bratislavu čaká národný pochod 20. septembra.

-rp-
Foto: archív

Odporúčame

Vlk reaguje na Vatikán: O Bezákovi som hovoril pravdu

Vlk reaguje na Vatikán: O Bezákovi som hovoril pravdu

Kardinál Miloslav Vlk na svojej webovej stránke zareagoval na stanovisko Vatikánu, v ktorom Štátny sekretariát odmietol medializované informácie o stretnutí pápeža Františka s arcibiskupom Bezákom a kardinálom Vlkom.  vlk.jpg Kardinál Vlk poukázal na to, že pod vatik...

Veľtrh detí pre gejov pobúril liberálne médiá

Veľtrh detí pre gejov pobúril liberálne médiá

Spravodajský portál kritizuje konkurenta pre klamlivý titulok, sám však robí to isté. Jeden z najväčších spravodajských webov na Slovensku aktuality.sk včera nezvyčajne napadol konkurenciu. "Propaganda a klamstvá: Homosexuáli si údajne chcú kupovať deti" napísal vo svojom nepodpísanom článku, v kto...

Slovenské nevesty na predaj: Lákajú ich na fingované sobáše

Slovenské nevesty na predaj: Lákajú ich na fingované sobáše

Slovenka Klára bola bez peňazí a vo vysokom štádiu tehotenstva, keď pricestovala do Anglicka, aby sa vydala za muža, ktorého nikdy nevidela. Vedela, že nechce ju ani jej dieťa. Dvadsaťtriročný Pakistanec sa s ňou chcel oženiť, aby získal právo žiť a pracovať v Európskej únii. Tehotenstvo ženy je v ...