Pochod za život hľadá svoju hymnu. Vyhlásili súťaž

Národný pochod za život hľadá svoju hymnu a propagačné video. Organizátori preto vyhlásili súťaž najmä pre mladých tvorcov.

Takto vyzerala videopozvánka na národný pochod v Košiciach

Súťaž má tri kategórie – hymna, videospot a ďalší nápad na propagáciu pochodu. Ponúkajú odmeny od sto do tristo eur. Súťaž potrvá do 20. júna.

Všetky kvalitné námety zapracujú do spoločnej prezentácie, ktorú ľudia uvidia 20. septembra na Národnom pochode za život v Bratislave.

Prečítajte si:
Marek Michalčík hovorí, aký má byť bratislavský pochod za život

Zdieľať

„Chceme poprosiť našich sympatizantov, aby nám pomohli zviditeľniť súťaž predovšetkým medzi študentmi stredných a vysokých škôl,“ vyzval Marek Michalčík z organizačného tímu pochodu. Z webstránky pochodu sa dá stiahnuť plagát, ktorý by podľa Michalčíka mohli dobrovoľníci umiestniť na viditeľné miesta alebo ho aspoň zdieľať svojim pedagógom či spolužiakom na sociálnych sieťach.

Organizátori Národného pochodu za život spustili začiatkom mája aj nábor dobrovoľníkov. Na webe uviedli, že ich budú potrebovať okolo tisícky.

Prvý Národný pochod za život sa konal v roku 2013, do Košíc prišlo vtedy 80-tisíc ľudí. Bol to najväčší prolife pochod v dejinách Slovenska aj tohto geografického priestoru. Bratislavu čaká národný pochod 20. septembra.

-rp-
Foto: archív

Pozrieť diskusiu

Fungujeme vďaka finančnej podpore našich čitateľov a pravidelných podporovateľov. Ďakujeme.

Podporte nás aj vy, aby sme vám mohli priniesť ďalšie kvalitné články.

Podporiť pravidelnou sumou Podporiť jednorazovo