Zdieľať
Tweetnuť
Kopírovať odkaz
Čítať neskôr
Pre uloženie článku sa prihláste alebo sa ZDARMA registrujte.
Spoločnosť
04. júl 2019

Posvätné manželstvo, Vzchop sa, dievča a ďalšie knižné tipy na leto

Prinášame niekoľko tipov na dobré letné čítanie z vydavateľstva Tatran a výhodný balíček našich kníh.
Posvätné manželstvo, Vzchop sa, dievča a ďalšie knižné tipy na leto

Leto sa nám naplno rozbehlo a my sme pre vás pripravili ďalšie tipy na dobré letné čítanie. Prinášame vám niekoľko kníh z vydavateľstva Tatran. Pri návšteve nášho eshopu odporúčame poobzerať sa aj po overených literárnych dielach z našej vlastnej produkcie, ako aj po reportážnych knihách z vydavateľstva Absynt.


Kniha Posvätné manželstvo od Garyho Thomasa si získala obrovskú pozornosť, na celom svete sa jej predalo už viac ako pol milióna výtlačkov. Autor v nej nepredstavuje manželstvo iba ako vzťah dvoch ľudí, dôraz kladie na vnútorné hodnoty a na to, ako v manželstve prehĺbiť svoj osobný vzťah s Bohom. Podľa neho je totiž manželstvo pozvanie nielen k šťastiu, ale aj k svätosti, pretože nás učí láske a úcte k druhým.

Gary Thomas:
Posvätné manželstvo
Čo ak je Božím zámerom, aby sme boli v manželstve nielen šťastní, ale najmä svätí?
Povzbudzujúca, hlboká a úderná kniha s množstvom manželských príbehov, biblických citátov a praktických skúseností zo života.

So zľavou 25 % iba za 11,18 €

ZISTIŤ VIAC
 


Georgia Hunterová sa vo svojich 15 rokoch od svojej starej mamy dozvedela, že jej rodina prežila holokaust. Osem rokov zbierala podklady, cestovala po stopách rodiny a hľadala v archívoch. Výsledkom jej práce je dojímavý príbeh Mali sme šťastie. Členovia jej rozvetvenej rodiny prežili geto, gulag aj holokaust, desivý svet, ktorý ich dohnal na pokraj síl, no z ktorého sa vedeli dostať vďaka vynaliezavosti, vnútornej sile a spolupatričnosti. Kniha sa zaradila medzi bestsellery New York Times.

Georgia Hunterová:
Mali sme šťastie
Príbeh rodiny, ktorá prežila nacistické geto aj sovietsky gulag
Ohromujúca sága plná nádeje, šťastia, ale aj deštrukcie, no predovšetkým lásky.

So zľavou 5 % za 17,01 €

ZISTIŤ VIAC
 


Charles Duhigg, nositeľ Pulitzerovej ceny, v Sile zvyku pútavými príbehmi odkrýva, ako nám zvyky menia život. Hovorí, aký vplyv majú na nás, na naše úspechy, zdravie či výkonnosť dobré zvyky, no aj to, ako vznikajú zlozvyky a ako ich možno meniť.

Charles Duhigg:
Sila zvyku
Prečo robíme, čo robíme, a ako sa zmeniť
Prečo sa niektorí ľudia a firmy snažia o zmenu celé roky, zatiaľ čo iní sa zmenia cez noc? Kniha nám ukáže, ako niektorí ľudia, podnikatelia alebo vlády dokážu meniť veci k horšiemu alebo lepšiemu.

So zľavou 5 % za 11,31 €

Inzercia

ZISTIŤ VIAC
 


Kresťanská autorka Rachel Hollisová patrí medzi najpopulárnejších motivačných spíkrov a blogerov píšucich o životnom štýle. Jej kniha Vzchop sa, dievča čitateľky prevedie radami, ako si viac dôverovať, ísť za svojimi snami a žiť svoj život naplno.

Rachel Hollisová:
Vzchop sa, dievča
Never klamstvám o tom, kto si, aby si mohla byť sama sebou
Autorka ponúka čitateľkám špecifické a praktické stratégie potrebné na to, aby sa stali radostnými a sebavedomými ženami, akými vždy chceli byť.

So zľavou 5 % za 12,26 €

ZISTIŤ VIAC
 


Prežite leto s dobrými knihami!

Ak by ste mali dilemu, či sa vydať do sveta alebo oddychovať doma, máme pre vás akciu – balíček inšpiratívnych rozhovorov Choďte do celého sveta a vynikajúcu knihu Buď, kde si o múdrosti, ktorá oslovuje aj po stovkách rokov. V letnom balíku si ich môžete kúpiť spolu s 50 % zľavou len za 11,90 eura.


Choďte do celého sveta + Buď, kde si
výhodný balík našich kníh

ZISTIŤ VIAC

V našom eshope si stále môžete zakúpiť aj veľmi zaujímavé reportážne knihy z vydavateľstva Absynt.

Ďakujeme za vašu priazeň a prajeme pekné dni.

Odporúčame