Tweetnuť
Kopírovať odkaz
Čítať neskôr
Pre uloženie článku sa prihláste alebo sa ZDARMA registrujte.
Dnes treba vedieť
07. máj 2015

Škripekovi hackli webstránku

Slovenskému europoslancovi Branislavovi Škripekovi napadli dnes hackeri webstránku. Informuje o tom na provizórnom webe, keďže pôvodnú stránku sa zatiaľ nepodarilo obnoviť. hacknuty.jpg hacknutý Škripekov web Na núdzovom webe píše, že pravdepodobne išlo o útok skupiny...

Slovenskému europoslancovi Branislavovi Škripekovi napadli dnes hackeri webstránku. Informuje o tom na provizórnom webe, keďže pôvodnú stránku sa zatiaľ nepodarilo obnoviť.

hacknutý Škripekov web

Na núdzovom webe píše, že pravdepodobne išlo o útok skupiny, ktorá podobným spôsobom napadla aj francúzsku leteckú spoločnosť a označuje sa ako El Moujahidin. Škripek sa domnieva, že to môže byť reakcia na jeho aktívny prístup v politických otázkach Blízkeho Východu. „Chcel by som povedať len jedno, tento útok nezastaví moje poslanie a odhodlanie pomôcť trpiacim ľuďom, ktorí sú ohrozovaní teroristami z Islamského štátu či inými skupinami,“ uviedol europoslanec.

rp

Inzercia

Odporúčame

Veslovaním vyzbierali pre kliniku v Sýrii takmer 17-tisíc eur

Veslovaním vyzbierali pre kliniku v Sýrii takmer 17-tisíc eur

Charitatívne podujatie Veslovanie pre Sýriu prekonalo svojím výnosom očakávania organizátorov. Na výstavbu zdravotníckej kliniky pre utečencov pri kláštore Deir Mar Elian v Sýrii sa podarilo vyzbierať takmer 17-tisíc eur. Akciu organizovala v marci Teologická fakulta Trnavskej univerzity so sídlom v...

Denník Svet kresťanstva

Diskutovať môžu exkluzívne naši podporovatelia, ktorí prispievajú od 5,- € mesačne alebo 60,- € ročne. Pridajte sa k nim teraz, prosím.

Ak máte otázku, napíšte, prosím, na diskusie@postoj.sk. Ďakujeme.