Myšlienka o konzervatívnom denníku sa premieňa na realitu

Pred niekoľkými týždňami sme ohlásili zámer spustiť denník, ktorý by si vážil konzervatívny pohľad na svet a pritom bol profesionálnym médiom s vysokými kritériami na obsah, ktorý bude prinášať najmä vlastné články. Za posledné obdobie sa nám podarilo urobiť kus práce. Po týždňoch príprav začali od mája na projekte na plný úväzok pracovať dvaja profesionálni novinári, a to Peter Kremský a Pavol Rábara. Ďalší dvaja kolegovia od mája pracujú na čiastočný úväzok. Navyše sme redizajnovali stránku, rozšírili rady našich spolupracovníkov a spojili sa so stránkou Svet kresťanstva. Všetky tieto kroky nás približujú k spusteniu konzervatívneho denníka.

Najväčšia zmena, ktorú môžete vidieť už dnes, je spravodajstvo. Našim cieľom bude prinášať najmä tie dôležité správy, ktoré nenájdete v iných médiách. Zároveň sa chceme venovať témam, o ktorých máme pocit, že v mediálnom priestore nie sú podávané korektne. Pretože to je hlavným cieľom celého nášho úsilia.

Zatiaľ štartujeme na stránke Postoy.sk. Plnohodnotný internetový denník plánujeme spustiť už v septembri. Na jeho štart však potrebujeme získať zvyšných 30-tisíc eur. Ak ich vyzbierame do konca júna, konzervatívny denník vznikne už v septembri. Veríme, že sa nám to podarí. Ďakujeme za vašu podporu!

Redakcia Postoy.sk

Ako nás podporiť finančne?

  1. Najviac nám pomôže, ak si zriadite trvalý príkaz na 3, 5, 10 či 15 eur a podporíte nás mesačne. Svoju prácu si tak budeme vedieť plánovať dlhodobo. 
    Naše číslo účtu je 
    294 346 0300 / 1100
    IBAN: SK5211000000002943460300
  2. Podporte nás cez bezpečnú službu PayPal:

  3. Podporiť nás môžete cez PayPal aj pravidelným darom (môžete si vybrať z viacerých možností):

Ostaňme v kontakte

Veľmi nám pomôže, ak dáte like našej stránke alebo budete informácie o konzervatívnom denníku zdieľať na sociálnych sieťach. Podporíte nás aj tak, že nám poskytnete váš kontakt. Budeme vás môcť informovať o všetkých novinkách o príprave denníka a o jeho spustení.

Pozrieť diskusiu

Fungujeme vďaka finančnej podpore našich čitateľov a pravidelných podporovateľov. Ďakujeme.

Podporte nás aj vy, aby sme vám mohli priniesť ďalšie kvalitné články.

Podporiť pravidelnou sumou Podporiť jednorazovo