Zdieľať
Tweetnuť
Čítať neskôr
Pre uloženie článku sa prihláste alebo sa ZDARMA registrujte.
Komentáre a názory
05. 05. 2015, 15:59

Urobili sme prvý veľký krok

Milí čitatelia, máme dobré správy. Myšlienka o konzervatívnom denníku, ktorú sme vám predstavili pred niekoľkými týždňami, sa začína premieňať na realitu. foto-kancelaria-2.jpg Za posledné obdobie sa nám podarilo urobiť kus práce. Najväčšia zmena, ktorú môžete vidieť ...

Urobili sme prvý veľký krok

Milí čitatelia, máme dobré správy. Myšlienka o konzervatívnom denníku, ktorú sme vám predstavili pred niekoľkými týždňami, sa začína premieňať na realitu.

Za posledné obdobie sa nám podarilo urobiť kus práce. Najväčšia zmena, ktorú môžete vidieť už dnes, sú zmeny na portáli postoy.sk. Rozšírila sa sekcia spravodajstvo, kde bude naším cieľom prinášať najmä tie dôležité správy, ktoré nenájdete v iných médiách, a venovať sa témam, o ktorých máme pocit, že v mediálnom priestore nie sú podávané korektne. Pretože to je hlavným cieľom celého nášho úsilia.

Po týždňoch príprav začali od mája na projekte na plný úväzok pracovať dvaja profesionálni novinári Peter Kremský a Pavol Rábara. Ďalší dvaja kolegovia od mája pracujú na čiastočný úväzok. Navyše sme redizajnovali stránku, rozšírili rady svojich spolupracovníkov a spojili sa so stránkou Svet kresťanstva, ktorú vedie Imrich Gazda.

Všetky tieto kroky nás približujú k spusteniu konzervatívneho denníka. Naším cieľom je vytvoriť profesionálne médium s vysokými kritériami na kvalitu obsahu, ktoré bude prinášať najmä vlastné články.

Motivuje nás skúsenosť, že v slovenskom mediálnom priestore chýba hlas, ktorý by si vážil aj konzervatívny pohľad na svet.

Ešte nás čaká veľmi veľa roboty. Plnohodnotný internetový denník plánujeme spustiť v septembri. Na jeho štart však potrebujeme získať zvyšných 30-tisíc eur.

Ak ich vyzbierame do začiatku júla, konzervatívny denník vznikne už v septembri. Veríme, že sa nám to podarí. Ďakujeme za vašu podporu a dôveru.

Ak si zriadite trvalý príkaz napríklad na 5, 10 či 20 eur alebo na ľubovoľnú inú sumu, svoju prácu si tak budeme vedieť plánovať dlhodobo.

Naše číslo účtu je 2943460300/1100, IBAN: SK5211000000002943460300

Podporiť nás môžete aj prostredníctvom služby PayPal.

Ostaňme v kontakte.

Veľmi nám pomôže, ak dáte like našej stránke alebo budete informácie o konzervatívnom denníku zdieľať na sociálnych sieťach. Podporíte nás aj tak, že nám poskytnete svoj kontakt. Budeme vás môcť informovať o všetkých novinkách o príprave denníka a o jeho spustení.

V mene redakcie a spolupracovníkov Postoy.sk

Lukáš Melicher, štatutárny zástupca Postoy, o.z.
Lukáš Obšitník, šéfredaktor Postoy.sk

Odporúčame

Výpalníci z Námestia slobody

Výpalníci z Námestia slobody

Prečo by podnikateľ žaloval radového mafiána, keď predseda vlády postupuje podobne ako on? 20150414_ficovahostav_7383241277a.jpg Predseda vlády Robert Fico konečne oficiálne priznal, ako si predstavuje štátny biznis s elektrinou. Za výnos z predaja akcií Slovak Teleko...

Hillary a kresťania ako občania druhej kategórie

Hillary a kresťania ako občania druhej kategórie

Pred pár rokmi som v Istanbule navštívil jednu z mála synagóg, ktoré zostali v celom Turecku. Niekoľko týždňov predtým v nej vybuchla bomba ako reakcia na akýsi vtedajší incident medzi Izraelčanmi a Palestíncami, no vďaka bezpečnostnej službe a hrubému vonkajšiemu múru bola relatívne nepoškodená. ...

Bezáka neodvolali naši biskupi. Počkajme na riešenie

Bezáka neodvolali naši biskupi. Počkajme na riešenie

V pondelok na svojej webstránke zverejnil kardinál Miloslav Vlk po niekoľkých vyjadreniach v médiách ešte jeden článok k odvolaniu arcibiskupa Róberta Bezáka. 20131011_bez06_4rs4199096004.jpg Hovorí v ňom tri zásadné veci: „Je zřejmé, že odvolání neprovedla ani biskup...

Ako Širokému nezaplatiť Bahamy

Ako Širokému nezaplatiť Bahamy

Škandál okolo riešenia platobnej neschopnosti stavebnej firmy Váhostav-SK sa rozmazáva na všetky strany. Aj keď, povedzme si na rovinu, nie je to ani tak neschopnosť, ako neochota. juraj-siroky.jpg Minulý týždeň vyšlo najavo, že firma má na účtoch 17 miliónov eur. Plu...