Čo je nové v projekte konzervatívneho denníka

Ako naši čitatelia vedia, v súčasnosti pripravujeme vznik média, ktoré si váži konzervatívne hodnoty. Medzi významnými slovenskými denníkmi, týždenníkmi či televíziami dnes totiž nie je ani jedno médium, ktoré by dávalo priestor konzervatívnemu pohľadu na svet. Naopak, ukázalo sa, že proti takémuto videniu sveta bojujú. V slovenskej verejnej debate tak chýba dôležitý hlas a my sme sa rozhodli zmeniť to.

V máji spúšťame prvú fázu, ktorou bude redizajn Postoya, aby umožňoval publikovať viac spravodajských materiálov a po prvýkrát v histórii zamestnáme redaktorov, ktorí sa budú Postoyu venovať naplno. O niekoľko týždňov nato spustíme plnohodnotný internetový konzervatívny denník. Sme radi, že sa doň zapoja talentovaní a známi novinári, ktorí v minulosti dokázali, že im záleží na konzervatívnych hodnotách.

Dopyt po takomto médiu dokazuje aj fakt, že za posledné týždne vzniklo viacero iniciatív, ktoré chcú využívať naše úsilie pre svoje obchodné účely a pre svoje politické ambície. Bez nášho vedomia preberajú naše články, fotomateriály, logá a podobne. Neprekvapuje nás to, je to prístup, s ktorým sa u nás i vo svete možno stretnúť často.

Chceme vás však uistiť, že nejde o naše iniciatívy. A tiež vás uisťujeme, že vo svojom zámere pokračujeme ďalej. S jediným cieľom - aby aj na Slovensku bolo dobré konzervatívne médium, za ktorým nebudú stáť politické či iné ambície.

Ďakujeme všetkým, ktorí nás doteraz podporili a pomohli tak založeniu konzervatívneho denníka.

Ak chcete podporiť našu myšlienku, môžete tak stále urobiť:

Najviac nám pomôže, ak si zriadite trvalý príkaz napríklad na 5 či 10 eur alebo na ľubovoľnú sumu a budete nás podporovať dlhodobo každý mesiac. Naše číslo účtu je 2943460300/1100, IBAN: SK5211000000002943460300

Ak nás môžete podporiť väčšou sumou jednorazovo a uľahčiť tým samotný štart projektu, môžete tak urobiť na spomínaný účet, prípadne využite službu PayPal.

Ďakujeme!

V mene redakcie a spolupracovníkov Postoy.sk

Lukáš Obšitník, šéfredaktor Postoy.sk
Lukáš Melicher, štatutárny zástupca Postoy, o.z.

Pozrieť diskusiu

Fungujeme vďaka finančnej podpore našich čitateľov a pravidelných podporovateľov. Ďakujeme.

Podporte nás aj vy, aby sme vám mohli priniesť ďalšie kvalitné články.

Podporiť pravidelnou sumou Podporiť jednorazovo