Tweetnuť
Kopírovať odkaz
Čítať neskôr
Pre uloženie článku sa prihláste alebo sa ZDARMA registrujte.
Politika
06. máj 2019

Konzervatívci sú v kreatívnej kríze (video)

S kandidátom do Európskeho parlamentu za Kresťanskú úniu Petrom Brozom o rozštiepenosti kresťanov pred eurovoľbami a jeho pohľade na podobu EÚ.
Konzervatívci sú v kreatívnej kríze (video)

V čase, ktorý ostáva do volieb do Európskeho parlamentu, vám prostredníctvom rozhovorov chceme predstaviť viacero kandidátov z konzervatívneho prostredia. Po Miriam Lexmann prijal naše pozvanie Peter Broz, ktorý je na piatom mieste kandidátky Kresťanskej únie. Rozprávali sme sa o situácii, v ktorej sú konzervatívne strany pred eurovoľbami, témach, ktorým by sa chcel v europarlamente venovať, ale aj o tom, prečo sa kresťania v politike dokážu často sami vyautovať. 

 

Akou sumou by ste mohli podporiť POSTOJ?

Naša redakcia funguje najmä vďaka pravidelnej mesačnej podpore od našich čitateľov, ľudí, ako ste vy. Pridáte sa k nim? Ďakujeme!

 

Inzercia

Odporúčame

-10%
Vojna a trest
24,90 22,41

Novinka Michaila Zygara / Vojna a trest

Kto je zodpovedný za túto vojnu? pýta sa ruský novinár Michail Zygar. A odpovedá: my všetci! Spisovatelia, historici i obyčajní Rusi a Rusky. V knihe sa zamýšľa nad koreňmi ruskej nenávisti voči Ukrajine, z ktorej vyvrela najhoršia vojna tohto storočia.

Kto je zodpovedný za túto vojnu? pýta sa ruský novinár Michail Zygar. A odpovedá: my všetci! Spisovatelia, historici i obyčajní Rusi a Rusky.

Denník Svet kresťanstva

Diskutovať môžu exkluzívne naši podporovatelia, ktorí prispievajú od 5,- € mesačne alebo 60,- € ročne. Pridajte sa k nim teraz, prosím.

Ak máte otázku, napíšte, prosím, na diskusie@postoj.sk. Ďakujeme.