Zdieľať
Tweetnuť
Kopírovať odkaz
Čítať neskôr
Pre uloženie článku sa prihláste alebo sa ZDARMA registrujte.
Spoločnosť
13. marec 2015

Slovensko bude mať konzervatívny denník! Už chýba len kúsok

Pred mesiacom sme ohlásili svoj cieľ, aby na Slovensku vznikol internetový denník, ktorý si váži konzervatívne hodnoty. Medzi významnými slovenskými denníkmi, týždenníkmi či televíziami dnes totiž nie je ani jedno médium, ktoré by dávalo priestor konzervatívnemu pohľadu na svet. Naopak, ukázalo sa, ...

Slovensko bude mať konzervatívny denník! Už chýba len kúsok

Pred mesiacom sme ohlásili svoj cieľ, aby na Slovensku vznikol internetový denník, ktorý si váži konzervatívne hodnoty. Medzi významnými slovenskými denníkmi, týždenníkmi či televíziami dnes totiž nie je ani jedno médium, ktoré by dávalo priestor konzervatívnemu pohľadu na svet. Naopak, ukázalo sa, že proti takémuto videniu sveta bojujú. V slovenskej verejnej debate tak chýba dôležitý hlas a my sme sa rozhodli zmeniť to.

Dobré správy a veľké rozhodnutia

Za uplynulý mesiac sa stalo mnoho vecí, ktoré výrazne posunuli náš zámer k realite. Dostali sme desiatky podporných správ, absolvovali množstvo stretnutí s ľuďmi, ktorým sa náš nápad zapáčil. Konzervatívny denník tak už nie je len myšlienka, už je to tím ľudí, ktorí ho aktívne pripravujú.

Podarilo sa nám urobiť veľký krok aj pri hľadaní zdrojov potrebných na štart. Po mesiaci môžeme povedať, že už máme k dispozícii o čosi viac ako polovicu sumy potrebnej na začiatok projektu. Veľká vďaka patrí vyše tristo darcom, ktorí nás doteraz podporili! Vďaka tomu môžu od mája prví dvaja ľudia naplno robiť na príprave projektu.

Financie potrebujeme najmä na to, aby sme dokázali dať dokopy funkčný novinársky tím, ktorý bude schopný náš projekt obsahovo realizovať. Mnohí z novinárov, ktorých sme oslovili, sú ochotní výrazne znížiť svoje nároky a pomôcť tak k vzniku konzervatívneho denníka. Aj vďaka ich záujmu sme presvedčení, že sa nám podarí spustiť kvalitné médium. 

Prečo to robíme?
Fero Múčka: Naši komentátori sú úplne mimo
Vytvorme konzervatívny denník

Zdieľať

Aby urobili veľké rozhodnutie a prešli z istoty svojich terajších zamestnaní do nového náročného projektu, potrebujeme ukázať, že projekt konzervatívneho denníka bude životaschopný. Hoci za skromnejších podmienok, než v akých fungujú veľké médiá s bohatými investormi. Na to, aby sme to dokázali, budeme potrebovať vašu pomoc a podporu.

Náklady na štart internetového konzervatívneho denníka odhadujeme na 80-tisíc eur. Dnes máme k dispozícii približne polovicu tejto sumy.

Ako nám môžete pomôcť?

Najviac nám pomôže, ak si zriadite trvalý príkaz napríklad na 5, 10 či 20 eur alebo na ľubovoľnú sumu a budete nás podporovať dlhodobo každý mesiac. Svoju prácu si tak budeme vedieť plánovať dlhodobo.
Naše číslo účtu je 2943460300/1100, VS: 2, IBAN: SK5211000000002943460300

Inzercia

Ak nás môžete podporiť väčšou sumou jednorazovo a uľahčiť tým samotný štart projektu, môžete tak urobiť na spomínaný účet, prípadne využite službu PayPal.

Pomôcť nám môžete aj tak, že u nás budete inzerovať. V januári dosiahla návštevnosť na stránke Postoy.sk takmer 160-tisíc unikátnych návštevníkov. Ako sa píše v marketingových učebniciach, konzervatívci sú verní, zodpovední spotrebitelia s nadpriemerne veľkými rodinami. Oslovte ich u nás.

Zdieľajte túto stránku, dajte o nás vedieť svojej rodine a známym.

Môžete nám darovať notebook? Kancelárske vybavenie? Vedeli by ste nám poskytnúť kancelárske priestory za symbolické náklady? Viete nám pomôcť iným spôsobom? Ozvite sa nám.

Sme v kontakte aj s niekoľkými záujemcami, ktorí by chceli byť investormi a partnermi v projekte. Ak vás zaujíma táto možnosť, dajte nám o sebe vedieť.

V mene redakcie a spolupracovníkov Postoy.sk
Lukáš Melicher, štatutárny zástupca Postoy, o.z.

Kontakt

Postoy, o. z.
info@konzervativnydennik.sk
0949 352 085

Korešpondenčná adresa:
Redakcia Postoy.sk
Františkánska 2
811 01 Bratislava

www.postoy.sk
2943460300/1100

Odporúčame

Správa Tarabella prijatá

Správa Tarabella prijatá

Európsky parlament dnes prijal uznesenie na základe kontroverznej správy  “O pokroku dosiahnutom v oblasti rovnosti žien a mužov v Európskej únii v roku 2013”. Správu predložil belgický  europoslanec M. Tarabella. Za uznesenie hlasovalo 441 členov Európského  parlamentu, proti bolo 205 poslancov a z...