07. apríl 2019, 08:44

Barcelona porazia Atletico 2:0 a na čele ligy má 11-bodový náskok

Hráč FC Barcelony Luis Suarez. Foto: TASR/AP

V hľadisku sedel aj tréner Manchestru United Ole Gunnar Solskjær.

Futbalisti FC Barcelona triumfovali v domácom šlágri 31. kola najvyššej španielskej súťaže nad Atleticom Madrid 2:0.

Náskok na čele tabuľky pred svojím sobotňajším súperom zvýšili na jedenásť bodov vďaka gólom Luisa Suareza a Lionela Messiho v závere riadneho hracieho času. Hostia hrali od 28. minúty bez vylúčeného Diega Costu.

Na tribúne Camp Nou sedel aj tréner Machestru United Ole Gunnar Solskjær. Proti anglickému klubu odohrá Barcelona v stredu prvý štvrťfinálový zápas Ligy majstrov.

Real Madrid zvíťazil doma nad SD Eibar 2:1, keď po prvom polčase prehrával, ale otočil stav zásluhou dvoch gólov Karima Benzemu. Zverenci Zinedinea Zidanea sú na treťom mieste o dva body za Atleticom.

pred hodinou

Na hraničných priechodoch SR sa dnes od 15.00 uskutoční 24-hodinová policajno-bezpečnostná akcia. Polícia bude monitorovať dodržiavanie opatrení Úradu verejného zdravotníctva a informovať cestujúcich o povinnostiach po návrate. Zámerom je tiež zistiť aktuálny pohyb osôb a motorových vozidiel na hraniciach.

NA HRANIČNÝCH PRIECHODOCH BUDE POLICAJNO-BEZPEČNOSTNÁ AKCIA Konať sa bude od piatku 10. júla od 15:00 do soboty 11....