Zdieľať
Tweetnuť
Kopírovať odkaz
Čítať neskôr
Pre uloženie článku sa prihláste alebo sa ZDARMA registrujte.
Dnes treba vedieť
28. február 2019, 11:05

Odštartovala záverečná fáza predaja vstupeniek na hokejové MS 2019

Odštartovala záverečná fáza predaja vstupeniek na hokejové MS 2019

Samuel Buček (Slovensko) strieľa gól Vasilijovi Demčenkovi (Rusko) v zápase turnaja Kaufland Cup 2019 9. februára 2019 v Bratislave. Ilustračné foto: TASR/Dano Veselský

Oddnes si môžu fanúšikovia zakúpiť vstupenky na jednotlivé zápasy šampionátu v Bratislave a Košiciach.

V posledný februárový deň odštartovala záverečná fáza predaja vstupeniek na hokejové majstrovstvá sveta 2019 v Bratislave a Košiciach. Od 28. februára si môžu fanúšikovia zakúpiť vstupenky na jednotlivé zápasy šampionátu, k dispozícii sú navyše i nové VIP vstupenky, ktoré ponúknu ich majiteľom hodnotnejší zážitok a doteraz neboli v ponuke.

"Oddnes sú v predaji vstupenky, ktoré sa nevypredali v balíkoch. Lístok na šampionát si záujemcovia budú môcť kúpiť už od 10 eur. Vstupenky sa týmto spôsobom budú predávať až do majstrovstiev sveta a rovnako i počas šampionátu priamo na štadiónoch v Bratislave a v Košiciach," uviedol v tlačovej správe prezident Slovenského zväzu ľadového hokeja (SZĽH) Martin Kohút.

Vstupenky na MS sa predávajú v dvoch cenových kategóriách. Za vstupenku na zápas základnej skupiny v Bratislave a v Košiciach zaplatia záujemcovia 20 až 75 eur (1. kategória), resp. 10 až 60 eur (2. kategória). Lístky na štvrťfinále sú k dispozícii za 100 eur (1. kat.) a 70 eur (2. kat.). Od semifinále sa budú MS hrať už iba na ľade bratislavského Zimného štadióna Ondreja Nepelu, pričom tieto boje uvidia diváci v hľadisku za 200 eur (1. kat.), resp. 160 eur (2. kat.). Vstupenky na zápas o bronz stoja 180 eur (1. kat.), resp. 145 eur (2. kat.) a finále 350 eur (1. kat.) resp. 300 eur (2. kat.). "Do predaja tiež pôjdu VIP vstupenky, ktorých majiteľov čaká pohodlnejšie sedenie a občerstvenie, čiže jedlo a nápoje v cene vstupenky. Na štadión sa majitelia týchto vstupeniek dostanú pohodlnejšie, samostatným vchodom," prezradila riaditeľka komunikácie 2019 IIHF MS v ľadovom hokeji Michaela Grendelová.

Spôsob predaja vstupeniek ostáva naďalej nezmenený. Dôležité je, aby si záujemcovia kupovali vstupenky len u autorizovaného predajcu, spoločnosti Ticketportal, na oficiálnej stránke šampionátu - 2019.iihfworlds.com, prípadne na stránke hokejového zväzu - hockeyslovakia.sk. "Predaj vstupeniek na 2019 IIHF majstrovstvá sveta v ľadovom hokeji je naďalej spojený aj s istými obmedzeniami. Jeden záujemca si môže kúpiť maximálne štyri kusy vstupeniek na konkrétny zápas, v platnosti tiež zostáva overenie konta pri nákupe prostredníctvom SMS brány," dodala Grendelová.

Inzercia

Dnes treba vedieť

pred 13 minútami

V Litmanovej si počas uplynulého víkendu pripomenuli 30. výročie začiatku údajných zjavení Panny Márie. Ich pravosť je stále predmetom skúmania zo strany cirkvi. Prečítajte si archívny rozhovor s bývalým duchovným správcom pútnického miesta na hore Zvir Marcelom Pisiom, v ktorom hovorí aj o tom, že v Litmanovej sa zázraky nedejú na počkanie.

pred 46 minútami

V Bielorusku zatkli niekoľko organizátorov protestov. V stredu, po tretej noci násilného zasahovania polície voči demonštrantom protestujúcim proti prezidentovi Alexandrovi Lukašenkovi. Jeden z organizátorov protestov, obyvateľ hlavného mesta Minsk, si prenajal izbu na 17. poschodí výškového Hotela Belarus a odtiaľ koordinoval akcie. Bieloruské úrady oznámili, že v prvú noc protestov po voľbách zadržali po celej krajine okolo 3000 protestujúcich. (TASR)

pred 48 minútami

Lukáš Kyselica oficiálne končí vo funkcii štátneho tajomníka ministerstva vnútra. Návrh na jeho odvolanie schválila vláda. Kyselica sa rozhodol požiadať o uvoľnenie z funkcie štátneho tajomníka po zverejnení informácie, že počas volebnej kampane pred parlamentnými voľbami pôsobil vo Vojenskom spravodajstve. Po odchode z ministerstva sa plánuje vrátiť do Národnej rady ako poslanec. (TASR)

pred 3 hodinami

Britskí akademici majú podľa prieskumu pocit, že musia skrývať svoje politické presvedčenie. Platí to najmä pre tých s konzervatívnejšími názormi. Bádatelia sa obávajú o svoje kariérne vyhliadky a kvôli tomu sa uchyľujú k autocenzúre. Píše český web iDnes.cz.