Postoy.sk vám želá úspešný nový rok 2015

Milí priatelia, v dnešný prvý novoročný deň vám chceme aj my, tvorcovia Postoy.sk, popriať veľa zdravia, šťastia, pohody a úspechov počas celého roku 2015. 

Aj v tomto roku nás čaká mnoho radostných aj náročných chvíľ. Slovensko čaká referendum o ochrane rodiny a v septembri aj druhý národný pochod za život, ktorý sa uskutoční v Bratislave. Spoločne budeme sledovať aj úsilie pápeža Františka o obnovu Cirkvi, jeho ľudský prístup a snahu dať do popredia radostnú zvesť kresťanstva, no budeme sa snažiť správne interpretovať jeho kroky a neskĺzavať do lacných senzácií. Budeme sledovať aj otázku vyostrujúcich sa vzťahov medzi štátmi Západu a Ruska. Kiežby tento rok priniesol mierové ukončenie vojny v susednej Ukrajine. V pozadí nemôže zostať ani téma ťažkého prenasledovania kresťanov na Blízkom východe. Rok 2015 by mohol byť rokom, keď svetová verejnosť upriami pozornosť na tie skutočné problémy, ktoré svet sužujú, a na ich spravodlivé riešenie.

Ďakujeme vám za Vašu priazeň a podporu, ktorú nám doteraz vytrvalo preukazujete. Postoy.sk tvoríme pre vás a preto si vážime, že patríte medzi našich čitateľov a pravidelne navštevujete našu stránku. Osobitne ďakujeme všetkým Vám, ktorí nás finančne podporujete a pomáhate nám tak v našom úsilí.

Nech bude rok 2015 pre nás všetkých dobrým rokom.

Lukáš Obšitník a redakcia

Pozrieť diskusiu

Fungujeme vďaka finančnej podpore našich čitateľov a pravidelných podporovateľov. Ďakujeme.

Podporte nás aj vy, aby sme vám mohli priniesť ďalšie kvalitné články.

Podporiť pravidelnou sumou Podporiť jednorazovo