Ján Buc: Postoy.sk je pre mňa nástrojom pre hodnotné informácie a dialóg

Pomôžte nám byť lepším a silnejším médiom

"Postoy.sk je pre mňa dôležitým nástrojom pre hodnotné informácie a priestorom pre dialóg. To, čo dosiahol, je základom pre ďalší rast a pomoc pri budovaní Božieho kráľovstva."
Ján Buc

Zdieľať

Už takmer desať rokov nás spája úsilie prinášať silné témy, kvalitné rozhovory a zaujímavé články, ktoré nikde inde na Slovensku nenájdete. Robíme to pre vás. V snahe o cennú diskusiu, aj v snahe chrániť hodnoty, na ktorých nám záleží.

Postoy.sk dnes nie je len kvalitným konzervatívnym portálom, ale aj dôležitou protiváhou k liberálnemu videniu sveta, ktoré prevažuje vo väčšine našich médií. Našou snahou je postupne rásť, zlepšovať sa a oslovovať viac ľudí.

Založili sme občianske združenie, posilnili redakciu a v súčasnosti aktívne pracujeme na naplnení vízie plnohodnotného a profesionálneho média. Bez vašej podpory to však nedokážeme.

Robíme to pre vás! Pomôžte nám posunúť Postoy.sk o level vyššie. Podporte nás vašimi modlitbami alebo finančným darom a zlepšime spolu Postoy.sk.

Ďakujeme!

Lukáš Obšitník a redakcia

Ako nás podporiť finančne?

  1. Najviac nám pomôže, ak si zriadite trvalý príkaz na 5, 10 či 15 eur a podporíte nás mesačne. Našu prácu si tak budeme vedieť plánovať dlhodobo.
    Naše číslo účtu je 
    294 346 0300 / 1100
    IBAN: SK5211000000002943460300
  2. Podporte nás cez bezpečnú službu PayPal:
  3. Podporiť nás môžete aj jednorázovo ľubovoľnou sumou.

Ak nás podporíte finančne, do správy pre príjemcu, prosím, uveďte vašu emailovú adresu, aby sme vám mohli posielať informácie o dianí v redakcii a možnosti využiť zľavy pri nákupoch u našich partnerov.

Ďakujeme všetkým našim pravidelným darcom, vďaka vašej podpore mohol náš portál pokryť množstvo zaujímavých a dôležitých tém. Veľmi si to vážime a vašu podporu považujeme za obrovský záväzok. Ak nás podporujete a nedostávate informácie (min. raz ročne), napíšte nám mail na adresu melicher@postoy.sk.

Pozrieť diskusiu

Fungujeme vďaka finančnej podpore našich čitateľov a pravidelných podporovateľov. Ďakujeme.

Podporte nás aj vy, aby sme vám mohli priniesť ďalšie kvalitné články.

Podporiť pravidelnou sumou Podporiť jednorazovo